Utrecht – Ajax 1:1 (kon.) | Alkmaar – Feyenoord 1:4 (kon.) | Excelsior – Den Haag 2:3 (kon.)
Cambuur – GA Eagles 1:0 (kon.)
SC Cambuur Leeuwarden
1:0 (0:0)
Go Ahead Eagles
Neděle 05.04.2015, 16:45Nizozemská Eredivisie

Ode mne je to z dnešního vyrovnaného duelu vše. Budu se s vámi těšit na shledanou u dalších komentovaných přenosů. Hezký zbytek večera! (18:39:40)

V dnešním zápase jsme se dočkali pouze jedné branky v samotném závěru zápasu. Domácí hráči Cambuuru prakticky celý zápas tlačili na obranu Go Ahead Eagles. V prvním poločase již jistý gól zachránil na brankové čáře Vriends. V druhém poločase se však již domácím hráčů podařilo vymazat van der Hartovo čisté konto, konkrétně se o to postaral v 83.minutě Sebastian Steblecki. Domácí hráči si dnes oprávněně odnášejí 3 body.

90+3

90+2
    Pletova střela byla sražena na roh, do pokutového území míří i brankář van der Hart.

90+1
    Teoretickou šanci na srovnání zachránil pro hosty brankář van der Hart velmi pohotovým výběhem, kdy zlikvidoval samotného Narsingha!

90
    Hlavní sudí bude nastavovat 3 minuty.

90
    Deventerští se odhodlali napadat i za cenu faulu, ale domácí hráči se nechtějí jen tak zvedat ze země.

89
    Hosté jsou i po inkasovaném gólu v neustálém tlaku. Srovnání by bylo jistě velkým překvapením.

87
    Střídání v týmu Go Ahead Eagles: ze hřiště odchází Sander Duits, přichází Mawouna Kodjo Amevor.

86
    Teď se hráči Cambuuru dožadují odpískání penalty pro hru rukou, ale obránce Eagles byl zasažen pouze do ramene.

85
    Domácí neustále pokračují v náporu.
    Sebastian STEBLECKI - 1:0

83
    Cambuur právě vstřelil branku!
    Tak se domácí přece jen dočkali! Šikovnou přihrávku si ve velkém vápně zpracoval SEBASTIAN STEBLECKI, který se promotal skrz obránce a prostřelil van der Harta!

82
    Přímý kop měl za následek pouze rohový kop, ze kterého se však domácí také nedočkali.

81
    Střídání v týmu SC Cambuur Leeuwarden: ze hřiště odchází Mikhail Rosheuvel, přichází Martijn Barto.

80
    Cambuur má možnost přímého kopu po faulu Schenka.

79
    S rozehrávkou si teď poradil hodně špatně Schenk, který poslal domů vysoký balón. Van der Hart musel daleko ze své brány odklidit míč hlavičkou před dotírajícím se Ogbechem.

78
    Střídání v týmu SC Cambuur Leeuwarden: ze hřiště odchází Mart Dijkstra, přichází Calvin Mac-Intosch.

77
    A po nějaké době se k míči zase dostávají domácí. Rozehrávat budou volný kop z vlastní poloviny hřiště.