Slovácko B – Prostějov 2:3 (kon.) | Olomouc B – Hlučín 4:1 (kon.) | Opava B – Líšeň 1:3 (kon.)
Zlín B – Uničov 6:2 (kon.) | Zábřeh – Třebíč 2:0 (kon.)

90
    Na závěr se na trávník ještě podívá Bohuslav, jemuž své místo přepustí Lišický.

88
    Líšeň právě vstřelila branku!
    O vítězi dnešního zápasu je s největší pravděpodobností rozhodnutí, třetí zásah do opavské sítě dává ŠUMBERA – 1:3!

85
    Hosté střídají, Vejmělek pustí do hry Kubíka.

82
    O chvíli později ho následoval také hostujíc Šumbera.

80
    Žlutou kartu dostává Lutonský (SK Líšeň).

80
    Střídání v týmu SFC Opava B: ze hřiště odchází Lavrovič, přichází Galvas.

55
    Hosté deset minut po pauze otáčejí skóre zápasu ve svůj prospěch, když hrubé chyby domácího gólmana Goduly využil LUTONSKÝ – 1:2!

51
    Hostující Milotínský dostává za svůj přestupek proti pravidlům žlutou kartu.

46

45

45
    V závěru první půle se radují také hosté, kteří vykřesali vyrovnání! Ze vstřelené branky má největší radost ŠUMBERA – 1:1!

27
    Jako první v dnešním zápase uviděl od rozhodčího žlutou kartu domácí gólman Godula.

14
    Opava právě vstřelila branku!
    Zhruba po čtvrthodince hry se domácí dostávají do vedení poté, co se prosadil RADIM GRUSSMANN – 1:0!

11
    Po deseti minutách hry musí hosté střídat. Zápas nedohraje Halaška, kterého na trávníku nahradil Lišický.

1

SFC Opava B: Godula – Macíček, Hoza, Dvorník, Čelůstka, Hrabina, Metelka, Grussmann, Machálek, Lavrovič, Pezzotti
    Náhradníci: Štencel, Mezera, Pavlíček, Gebauer, Vojtěšek, Malec, Galvas

SK Líšeň: Veselý – Král, Drábek, Čampa, Šumbera, Lutonský, Halaška, Matoušek, Klán, Vejmělek, Milotínský
    Náhradníci: Zádrapa, Kubík, Lišický, Walla, Bohuslav.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30 a budeme z něj přinášet změny stavu.