Real Madrid – Granada 9:1 (kon.) | Valencia – Villarreal 0:0 (kon.) | Getafe – La Coruňa 2:1 (kon.)
Celta Vigo – Barcelona 0:1 (kon.)
Getafe CF
2:1 (2:0)
Deportivo La Coruňa
Neděle 05.04.2015, 19:00 • Coliseum Alfonso Pérez, Madrid • Španělská LaLiga

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (20:56:13)

Statistiky

Držení míče: 43 % : 57 %
    Střely celkem: 11:9
    Střely na branku: 4:2
    Rohy: 5:1
    Fauly: 20:14

Utkání je u konce a body nakonec zůstávají u domácího týmu. La Coruňa v druhé půli zlepšila svou hru, vypracovala si několik příležitostí, proměnila však pouze jednu, když v 79. minutě skóroval zblízka Toché. Jeden gól byl málo a tak se Getafe může radovat z výhry 2:1.

90+5

90+5
    Definitivní rozhodnutí měl na kopačce Vázquez, postupoval na branku, prováhal však nejlepší moment na střelu a nakonec napálil vracejícího se obránce.

90+4
    Escudero však zvládl vybojovat míč a vyváží jej do bezpečí.

90+4
    Zřejmě poslední výpad hostů.

90+3
    O překvapivou ránu z dálky se pokusil Luisinho, jeho oblouček ale skončil zcela mimo.

90+3
    Sidneiho dlouhý nákop na Tochého končí u Guaity.

90+1
    Poslední střídání Getafe. Za potlesku tribun odchází Pablo Sarabia, na závěrečné momenty nastupuje Alex Felip.

90
    Budou se nastavovat čtyři minuty.

90
    Lucas Pérez dostal žlutou kartu za trochu zbytečný faul na Sarabiu.

89
    Cuenca se snažil o rychlý brejk po pravé straně, nepřesná přihrávka na střed ale vše zhatila.

87
    Ínsua fauloval u pomezní čáry, Alexis ze země nepospíchá. Touto standardkou domácí ušetří slušnou porci času.

86
    Zmatky v pokutovém území, do míče se opřel Sidnei, jenže neprostřelil houštinu těl.