Real Madrid – Granada 9:1 (kon.) | Valencia – Villarreal 0:0 (kon.) | Getafe – La Coruňa 2:1 (kon.)
Celta Vigo – Barcelona 0:1 (kon.)
Celta de Vigo
0:1 (0:0)
FC Barcelona
Neděle 05.04.2015, 21:00 • Estaido de Balaídos, Vigo • Španělská LaLiga

To je z tohoto zápasu vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (23:00:30)

Statistiky

Držení míče: 38 % : 62 %
    Střely celkem: 7:12
    Střely na branku: 1:3
    Rohy: 4:3
    Fauly: 27:12

Je to tak, zápas končí a Barcelona si domů odváží perně vybojované tři body. Nebyl to dnes z její strany optimální výkon, ve hře bylo mnoho nepřesností a chyb. Zápas rozhodla Mathieu, když v 79. minutě využil přímý kop a hlavou poslal míč za Álvareze. Výkon tedy nic moc, rozhodující jsou ale body a ty dnes hosté mají.

90+4

90+4
    Centr od rohového praporku vyboxoval Bravo mimo vápno a to už bude zřejmě konec utkání.

90+4
    Nolito obdržel žlutou kartu.

90+3
    Nakonec z toho byla rychlá rozehrávka, do koncovky se dostával Nolito, před ním nakonec hosté odkopli na roh.

90+3
    Nolito byl faulován, bude následovat dlouhý nákop do vápna Barcelony. Zřejmé poslední akce zápasu.

90+2
    Hosté kombinují na soupeřově polovině a čas utíká.
    Messi se snažil přelobovat gólmana, ale míč skončil jen na horní síti

90+1
    Rozhodnutí měl na kopačce Messi, který se dostal před Álvareze, pokusil se jej překonat lobem, jenže s gólmanem přehodil i branku!

90
    Budou se nastavovat tři minuty.

88
    Žlutou kartu však spatřil za zdržování hry i Sergio Busquets.
    Orellana trefil Busquetse trsem trávy

88
    Oj, tak tohle domácím moc nepomůže. Fabián Orellana neudržel nervy na uzdě, hodil po Busquetsovi, který zrovna nepospíchal s rozehráním přímého kopu, trs trávy a rozhodčí jej za toto nesportovní chování potrestal červenou kartou!

87
    Poslední změna i na straně hostujícího celku. Pomalým krokem odchází Luis Suárez, na poslední minutky nastupuje Ivan Rakitić.

86
    Celta Vigo začíná finišovat, času už moc nemá. Jenže tlak je to pouze platonický, bez zakončení.

85
    Domácí reklamovali, že měli vhazovat, pomezní totiž přiřkl míč Barceloně.

83
    Poslední změna domácích. Ze hry odešel Pablo Hernández, místo něj nastoupil Santi Mina.