Královo Pole – Lovosice 24:20 (kon.) | Hranice – Dukla 24:26 (kon.) | Plzeň – Karviná 27:23 (kon.)

60
    Hranice se nám teď nedokázaly prosadit, vypadá to že už je rozhodnuto. (24:26)

60
    Do konce zápasu nám schází poslední minuta. (24:26)

58
    Dvě minuty dokonce , rozdíl pouhé dvě branky. Hranice pomalu ale jistě stahují náskok soupeře. Do konce zápasu už ovšem moc toho nezbývá. (24:26)

57
    Domácí hned vzápětí odpovídají a máme to znovu pouze o tři branky. (23:26)

56
    Necelé čtyři minuty před koncem hosté utíkají na rozdíl čtyř branek. (22:26)

55
    Stále to je o tři branky. Oba týmy ovšem navýšili své skóre o jednu branku. (22:25)

53
    Pěkná střela zpoza obránců končí gólem. Už to je pouze o tři branky. (21:24)

52
    Hranici snižují na rozdíl čtyř branek osm minut před koncem. Vypadá to na menší drama. (20:24)

Další dvě branky v rychlém sledu za sebou. (19:24)

51
    Hranice nejdříve snížili, hosté ovšem hned vzápětí odpověděli další gólem. (18:23)

49
    Domácí lavička si bere oddechový čas. (17:23)

48
    Nyní opět sledujeme menší pasáž bez vstřelené branky. (17:23)

46
    Střelou z dálky hosté navyšují své vedení. (17:23)

44
    Čas nám se nám o pár minut posunul. Mezitím jsme viděli opět po jednom gólu na každé straně. (17:21)

40
    Hosté si teď v klidu drží svůj náskok, který teď aktuálně činí pěti branek. (16:21)

37
    Nyní jsme viděli další dva branky. Po jedné na každé straně. (15:19)

36
    Další branka hostujícího týmu, která navyšuje jejich vedení. (14:18)

35
    Skóre se nám teď posunulo o jednu branku na každé straně. Dukla si tak stále drží tříbrankové vedení. (14:17)