2:0 (1:0)
Newcastle United
Pondělí 13.04.2015, 21:00 • Anfield Road, Liverpool • Anglická Premier League
    Liverpool neprohrál na Anfield Road s Newcastlem už 21 let.

A je tu konec. Fotbalisté Liverpoolu vítězí nad Newcastlem 2:0 a vylepšili si tak náladu před semifinálovým zápasem FA Cupu proti Aston Ville, který je čeká v neděli. Reds si góly rozložili rovnoměrně do obou poločasů, v 9. minutě otevřel skóre Raheem Sterling a v 70. minutě přidal pojistku Joe Allen. Můžeme konstatovat, že domácí vyhráli zaslouženě, většinu utkání totiž byli lepším týmem. Newcastle utrpěl už pátou prohru v řadě a za toto období navíc skoroval pouze jednou. (22:55:44)

90+4

90+4
    Domácí čekají na konečný hvizd s míčem na kopačkách.

90+4
    Taylor poslal míč pouze nad bránu Liverpoolu.

90+3
    Ryan Taylor se chopí rozehrávky...

90+3
    Rémy Cabella ještě pro Newcastle získal standardku z nadějné pozice!

90+1
    Rozhodčí Mason nastaví čtyři minuty.

90
    Coutinhovu přihrávku na Alberta Morena vystihl Gouffran a španělský levý bek musel tasit taktický faul za cenu žluté karty.

90
    Zápas se už pouze dohrává, vše směřuje k vítězství Liverpoolu.

89
    Střídání v týmu Liverpool FC: ze hřiště odchází Raheem Sterling, přichází Rickie Lambert.

87
    Centr Morena odvrátil na roh Williamson. Nutno ocenit nahrávku Sterlinga, který míč na Morena procedil parádní "českou" uličkou.

86
    Střídání v týmu Newcastle United: ze hřiště odchází Ayoze Pérez, přichází Yoan Gouffran.

86
    Reds drží míč na svých kopačkách a kontrolují závěrečné minuty zápasu.

85
    Standardní situaci rozehrál centrem na zadní tyč Henderson. Tam nabíhal Sterling, ale mezi tyče míč neusměrnil.

83
    Hosté budou dohrávat s desíti hráči! Moussa Sissoko prošlápl nohu Lucase Leivy a po druhé žluté kartě musí opustit hřiště.

82
    Gutiérrez se snažil procpat míč před bránu na nabíhajícího spoluhráče. Balón ale odklidila obrana Liverpoolu.

81
    Henderson poslal před bránu velmi nabezpečný centr, po kterém míč neprotlačili do brány Lovren s Lucasem Leivou. Straky vysvobodil až hvizd sudího Masona, který viděl faul na brankáře Krula.