Sparta – Č. Budějovice 2:2 (kon.) | Příbram – Slavia 5:1 (kon.) | Bohemians 1905 – Mladá Boleslav 1:1 (kon.)
Jablonec – Ostrava 0:1 (kon.) | Znojmo – Hr. Králové 4:2 (kon.) | Třinec – Liberec 1:1 (kon.)
Teplice – Dukla Praha 0:2 (kon.) | Varnsdorf – Jihlava 2:6 (kon.) | Táborsko – Brno 1:1 (kon.)
Bohemians Praha 1905
1:1 (0:1)
FK Mladá Boleslav
Pondělí 27.04.2015, 13:00 • FC Čechie Uhříněves • Juniorská liga

Z dnešního onlajnu je to vše. Děkuji za pozornost. (14:50:38)

Zápas přinesl poměrně dramatickou podívanou. Hrál se velice aktivní fotbal, byť s řadou nepřesností. Do vedení šli hosté, když se v závěru prvního poločasu prosadil Kocourek. ve druhé půli se navíc výrazně přiostřilo, což pomohlo domácímu týmu, který v 75. minutě srovnal. Závěr se pak hrál na obě branky, jelikož oba týmy chtěly zvítězit, nicméně remíza 1:1 je vzhledem k průběhu zápasu spravedlivá.

90

88
    Oba týmy se snaží ještě změnit skóre, ale času už příliš nezbývá.

85
    Střídání klokanů. Odešel Cicman, přišel Pejša.

84
    Střídání hostujícího týmu. Odešel Subbotin, přišel Sedláček.

82
    Hosté v ofsajdu a domácí budou rozehrávat.

80
    Další rychlou akci domácích zakončil nepřesnou střelou Havel.

80
    Střídání Boleslavi. Odešel Ladra, přišel Lacek.

79
    Rohový kop pro Boleslav.

77
    A hned vzápětí měli domácí další šanci. Po rohovém kopu hlavičkoval domácí hráč do tyče, od které se míč odrazil do náruče brankáře.

75
    Bohemians právě vstřelili branku!
    A tak se prosazují domácí. Rychlou akci po levé straně vedl Koštíř, který navíc poslal velice přesný centr, jenž našel JAKUBA KOŠATU, který skluzem srovnává na 1:1.

74
    Po chybě Bohemians se dostali do šance hosté z Boleslavi, jejichž šance skončila gólem, který však kvůli ofsajdu neplatil.

73
    Domácí se ubránili a mohou odkopávat od brány.

73
    Přímý kop z kraje pravé strany budou zahrávat hosté.

72
    Pechr teď měl co dělat, aby se vrátil a odebral míč protihráči za cenu rohového kopu.

69
    Střídání Boleslavi. Odešel Hodač, přišel Houžvička.

68
    Rychlá akce Mladé Boleslavi skončila nepřesným centrem a bude se tak odkopávat od domácí branky.