Liberec – Bohemians 1905 1:1 (kon.) | Ostrava – Příbram 0:0 (kon.) | Dukla Praha – Hr. Králové 1:0 (kon.)
Plzeň – Slovácko 4:0 (kon.)
FK Dukla Praha
1:0 (1:0)
FC Hradec Králové
Sobota 02.05.2015, 15:00 • Juliska, Praha 6 - Dejvice • Synot liga

Dukla udržela hubený náskok z prvního poločasu a zaslouženě si připsala tři body. Jedinou branku vstřelil Jean David Beauguel. Udržela si tak naději na účast v evropských pohárech, naopak Hradec Králové snížil své naděje na setrvání v soutěži na minimum. (16:51:45)

90+2

90+2
    Rada pokryl poslední náznak šance a čekáme na hvizd hlavního rozhodčího Nenadála.

90+2
    Běží druhá minuta nastavení, která také bude dnes poslední, jak avizuje čtvrtý rozhodčí.

90+1
    Tito trefil zeď a domácí si už výsledek pohlídají.

90
    Jan Blažek nyní musel faulovat Petruse. Byla to hodně nepřehledná situace, kdy někteří hráči počítali s odpískáním faulu na domácího hráče. Místo toho máme možnost vidět v dobré střelecké pozici Černého a Tita.

89
    Ofsajd zastavuje jednu z posledních možností Hradce Králové.

88
    Jakub Mareš opravdu střídá a pouští na hřiště Michala Jeřábka.

87
    Mareš utržil v souboji šrám a jen těžko se vrací na vlastní polovinu.

86
    Dnes se na utkání dostavilo 1 538 diváků.

85
    Druhé střídání domácích. Hrát půjde na poslední minuty Dino Kluk. Skončil Aldin Čajič.

85
    Považanec po delší době nabídl divákům střeleckým pokus. Nepřesný.

84
    Žádný tlak Hradce nepřichází. Križko zakládá další útočnou akci Hradce, ale je to vše v úctivé vzdálenosti od branky.

83
    Chvíli se nehrálo, Jean David Beuaguel se odstěhoval za autovou čáru, kde už uvažuje o návratu na hřiště.

82
    Beuaguel zůstává ležet na hřišti a vypadá to s ním zle nedobře.

80
    Gedeon si dobře poradil se dvěma hráči Hradce a byl faulovaný. Nevypadá to tu na ohrožení tříbodového zisku Dukly.

79
    Petrus si předkopl míč příliš moc a místo ohrožení Filipa Rady se dočkáme odkopu od branky.