Hulín – HFK Olomouc 3:1 (kon.) | Líšeň – Břeclav 2:1 (kon.) | Orlová – Vyškov 2:1 (kon.)

Střely mimo: 2:7 (23:08:03)

Utkání je u konce, domácí Líšeň nakonec ve velice důležitém utkání porazila hostující Břeclav 2:1. Ve druhém poločase nejprve navýšil vedení domácích Miroslav Král, za hosty snížil Pavel Simandl. Ode mě je to pro tento vše, loučím se s vámi a zase někdy u onlajnů, na shledanou.

90+1

90+1
    Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Matoušek, přichází Vejmělek.

90
    Hosté se neprosadili, míč nakonec podržel Hyčka a je z toho roh pro domácí.

89
    Domácí si nahnali nějaký vteřiny u rohového praporku, Břeclav už ale získala míč a zakládá jeden z posledních útoků.

88
    Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Halaška, přichází Kubík.

87
    Šumbera poslal před bránu nebezpečný centr a moc nechybělo, aby jej srazil do vlastní sítě Dvořák. Roh pro domácí.

86
    A Fojtík si už po minutě pobytu na hřišti připsal žlutou kartu, za velkým vápnem totiž stáhnul k zemi Halašku.

85
    Střídání v týmu MSK Břeclav: ze hřiště odchází Sycha, přichází Fojtík.

84
    Halaška výborně podržel míč a nakonec byl faulován Dobšíčkem, standardní situace pro Líšeň.

84
    Do míče se tentokrát z velké dálky opřel Paděra, jeho pokus ale nebyl přesný.

83
    Simandl hledal ve vápně Pospiše, kterému před Veselým chyběly jen centimetry.

82
    De Carvalho vybojoval míč a hosté mohou založit další útočnou akci.

81
    Hosté jsou na koni, do šance si tentokrát nabíhal Pospiš, byl mu ale znovu odmáván ofsajd.