Pardubice – Ústí n. L. 3:2 (kon.) | Karviná – Frýdek-Místek 1:0 (kon.) | Sokolov – Znojmo 3:1 (kon.)
Táborsko – Vlašim 3:1 (kon.) | Zlín – Most 2:0 (kon.)
FK Pardubice
3:2 (1:0)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
Sobota 02.05.2015, 10:15 • Pod Vinicí, Pardubice • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Dnes to byl tedy opravdu málo kdy vídaný zápas. Domácí vedli a měli zápas pod kontrolou, aby Ústí během tří minut otočilo, ale po vyloučení Melunoviče patřil závěr pro změnu domácím, jmenovitě Filipu Kopřivy, který nejprve v 87. minutě vyrovnal, aby v 90. strhl vlnu euforie na domácí stranu a uzavřel na konečných 3:2! (12:12:16)

90+2

90+1
    Nastavují se dvě minuty.

90
    Změna u hostů, když Michala Pavlatu nahradil Tomáš Smola.

90
    Pardubice právě vstřelily branku! Tak to je neuvěřitelné! Domácí pokračovali v tlaku a svoji přesilovku zužitkovali k obratu, když se po několika centrech do vápna prosadil tentokrát nohou opět FILIP KOPŘIVA! – 3:2

87
    Pardubice právě vstřelily branku! Po rohovém kopu se míč dostal na zadní tyči opět k vysokému stoperovi domácích FILIPU KOPŘIVOVI, který nechytatelnou hlavičkou vyrovnal na 2:2!

87
    Gólovou hlavičku Kopřivy do šibenice zázračně vyškrábl Zacharda na roh!

87
    Domácí mají hosty pod zámkem.

85
    Před Klátilem nyní odkopl na poslední chvílí míč na roh Vaněk, ale roh z toho k údivu všech není...

83
    Míč ale kopl do autu a tak domácí vhazují.

83
    Domácím nyní útočná akce nevyšla a tak rozehrává Zacharda.

80
    Neskutečný závar před hostující brankou. Nejprve se Zacharda nedostal přes vysokého Kopřivu k míči, ten se dostal k Pospíšilovi, který ho nohou posílal do branky, kde však na brankové čáře hosty zachránil jeden z obránců a hlavou míč odvrátil!