Sevilla – Fiorentina 3:0 (kon.) | Neapol – Dněpropetrovsk 1:1 (kon.)
Sevilla FC
3:0 (1:0)
ACF Fiorentina
Čtvrtek 07.05.2015, 21:05 • Estadio Ramón Sánchez Pizjuán, Sevilla • Evropská liga • Semifinále

Z Evropské ligy je to tedy vše, u dalších online přenosů se na vás bude těšit Lukáš Podleśny. (23:07:56)
    Sevilla si především díky Aleixi Vidalovi poveze do odvety skvělý výsledek

Dnešní utkání tedy končí a Sevilla si do odvety v Itálii poveze skvělé vítězství 3:0. Fiorentina sice měla nějaké ty šance, avšak v 52.minutě zlomil jakýkoliv odpor italského celku druhou brankou Vidal. V 75.minutě se navíc po necelé minutě na trávníku prosadil Kevin Gameiro a dílo zkázy bylo dokonáno. Sevilla zaslouženě vítězí a po prvním zápase je hodně blízko varšavského finále.

Zákroky Neta (FIO) – 2

Zákroky Sergia Rica (SEV) – 4

90+5

90+5
    Naprosto neuvěřitelně vysoko teď svou nohu vytáhl Gonzalo Rodríguez, který zezadu zasáhl hlavu jednoho z domácích a kapitán Fiorentiny může být rád, že vidí jen kartu žluté barvy.

90+4
    Po rozehrání volného kopu střílel Krychowiak, ale jeho pokus byl hned několikrát tečován a nakonec zastaven jedním z hráčů.

90+3
    Sevilla se ještě dostala až k pokutovému území Fiorentiny a po Vidalově zmařené akci je odpískán faul Alonsa.

90+2
    Ever Banega poslal míč hodně mimo bránu, odkopávat bude Neto, ale Sevilla našetřila pobytem na útočné polovině dobrou minutu a Fiorentině tak nezbývá moc času ke zkorigování výsledku.

90+1
    Po Iličićově odvráceném centru se sice k míči dostali opět hosté, ale poté si Richards pomohl zbytečným faulem a balon získá Sevilla.

90
    Hlavní rozhodčí Felix Brych nastavuje 5 minut! To je opravdu solidní porce navíc!

89
    Za mohutného pískotu se Joaquín po narážečce se Salahem propracoval až na hranici pokutového území, ale zde byl skvěle postavený Krychowiak a polský záložník odvrátil míč daleko od Ricovy brány.

88
    Do vzduchu se sice po dobrém centru vyšrouboval Micah Richards, avšak jeho hlavička byla v záklonu a míč letěl hodně vysoko nad.

88
    Nyní si však Alonso doslova vymodlil faul, hlavní rozhodčí píská a je z toho standardní situace Fiorentiny.

87
    "Fialky" znovu u šestnáctky, domácí se opět bez větších problémů ubránili.

86
    Hosté byli nastěhováni před pokutovým územím Sevilly, ale kombinace Salaha s Valerem nevedla k úspěchu a domácí vrací míč až na půli hřiště.

84
    Znovu se k rozehrávce volného kopu postavil Matías Fernández a tentokrát již Rico musel zasahovat. Přímé volné kopy Fiorentiny jsou však opravdu nebezpečné.

83
    Druhým potrestaným hráčem domácího celku je defenzivní záložník Grzegorz Krychowiak.