Sevilla – Fiorentina 3:0 (kon.) | Neapol – Dněpropetrovsk 1:1 (kon.)
SSC Neapol
1:1 (0:0)
FC Dněpr Dněpropetrovsk
Čtvrtek 07.05.2015, 21:05 • Stadio San Paolo, Neapol • Evropská liga • Semifinále
    Domácí mohou hodně litovat neproměněných šancí Gonzala Higuaína.

Neapol sice byla většinu druhé půle jasně lepším týmem, ale přesto to jsou hráči Dněpru, kteří si domů odvezou výsledek, jenž je do odvety staví do výhodné výchozí pozice. Domácí poslal v 50. minutě do vedení hlavičkou po rohovém kopu David López a další gól mohl hned čtyřikrát přidat Gonzalo Higuaín, který však vždy ztroskotal na výborně chytajícím Denysovi Bojkovi. V 81. minutě navíc z ojedinělého kontru udeřilo na druhé straně, když zřejmě z ofsajdové pozice dopravil míč do brány Jevgenij Selezňov. Ten byl přitom byl v té chvíli na hřišti necelou minutu. Neapol tak remizovala s Dněpropetrovskem 1:1. (23:03:29)

90+5

90+4
    Už běží úplný závěr zápasu, domácí možná v posledním útoku.

90+3
    Hosté takticky velmi dobře vysunuli napadání a zkomplikovali Neapoli rozehrávku.

90+1
    Centr z pravé strany končí v moci Bojka. Hostujícího brankáře navíc fauloval Mertens.

90+1
    Rozhodčí Moen nastaví čtyři minuty.

89
    Gabbiadiniho centr sice Bojko podběhl, ale za ním nebyl nikdo z domácích. Teď už se bude kopat od brány Dněpru.
    Podle tohoto snímku to vypadá, že vyrovnávací gól Dněpru padl z ofsajdu.

89
    A ještě jeden rohový kop následuje po centru Mertense.

88
    Gabbiadini zahrával rohový kop. Domácí si vše zopakují z pravé strany.

88
    Bojko vyběhl daleko z brány a odkopl míč alespoň na roh.

86
    Na střely na bránu vedou Partenopei 6:2, na rány mimo dokonce 8:1, přesto je stav nerozhodný.

85
    Tečovaná střela Gargana končí v rukavicích Bojka.

85
    V lepší výchozí pozici jsou najednou hosté. Neapoli není nic platné, že byla celý druhý poločas mnohem aktivnějším týmem.

83
    Hamšík vypálil spíše ze zoufalství. Bránu netrefil.

82
    Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Lorenzo Insigne, přichází Dries Mertens.
    Jevgenij SELEZŇOV - 1:1

81
    Dněpropetrovsk právě vstřelil branku!
    Tohle je pro domácí obrovský šok, naopak kouč Dněpru Myron Markevyč si může gratulovat k vydařenému střídání! JEVGENIJ SELEZŇOV ještě nebyl na trávníku ani celou minutu, když k němu na malém vápně propadla přihrávka Fedeckého a Selezňov pohodlně dopravil míč za brankovou čáru – 1:1.