Caen – Lyon 3:0 (kon.) | Bordeaux – Nantes 2:1 (kon.) | Évian TG – Remeš 2:3 (kon.)
Méty – Lorient 0:4 (kon.) | Rennes – Bastia 0:1 (kon.) | Toulouse – Lille 3:2 (kon.)
Toulouse FC
3:2 (1:1)
Lille OSC
Sobota 09.05.2015, 20:00 • Stadium Municipal • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Tento krásný zápas je minulostí. Do druhé půle už vstoupili domácí lépe, ale přesto museli znovu dotahovat. Nicméně hráči Toulouse předvedli sympatický výkon, ve skvělé dvouminutovce dokázali otočit a následně už si vítězství pohlídali. Domácí tak berou tři body a hosté můžou být jen zklamaní, že neurvali alespoň remízu. (21:49:58)

90+2

90+2
    Sidibé hodně ostře zastavil pronikajícího soupeře a domácí ještě mají možnost rozehrát standardní situaci.

90+2
    Domácí vhazují na dohled vlastní brance a podle očekávání se tedy nikam neženou.

90+1
    Ale domácí obrana posílá balón až daleko za půlící čáru a tam do zámezí.

90+1
    Zatím to vypadá, že to budou dvě minuty tlaku od hráčů Lille. Ti se nyní nechtějí vzdát míče.

90+1
    Rozhodčí nastaví ještě dvě minuty.

90
    Nyní to určitě nebude. Braithwaite se ujal míče a spěchá s ním od vlastní brány.

89
    Přichází další rohový kop pro Lille. Podaří se hostům ještě ohrozit Ahamadu?

89
    Didot se ještě pokusit zabojovat o míč, ale vhazovat budou hosté. Ti tak ještě mají šanci zahrozit.

88
    Sidibého centr ještě musel odvracet Moubandje a hosté budou zahrávat rohový kop.

87
    Domácí jsou nyní na úžasné pozitivní vlně a téměř vše oč se pokusí se jim daří.

86
    Domácí si ještě vynutili faul a získali dobrou pozici pro přímý volný kop.

85
    Hosté ještě přicházejí s posledním střídáním. Nastupuje Origi, odchází Roux.
    Martin BRAITHWAITE - 3:2

83
    Toulouse právě vstřelilo branku!
    Tak to je paráda! Domácí to dokázali a otáčejí vývoj utkání! MARTIN BRAITHWAITE dostal pas do uličky a poté už utíkal sám na branku, počkal si až Enyeama vyběhne a poté naprosto přesně poslal míč do sítě!

82
    Hosté můžou ještě odpovědět po rozehrání tohoto rohového kopu.
    Óscar TREJO - 2:2

Filip Ardon

Branky: 30. Ben Yedder, 81. Trejo, 83. Braithwaite – 9. Roux (Sidibé), 60. Boufal (Balmont)

Karty:   36. Bodiger (TOU) – 79. Sidibé (LIL)

Toulouse FC: Ahamada – Ninkov, Moubandje, Yago, da Silva – Sirieix (46. Didot (C)), Bodiger, Akpa-Akpro (C) (67. Regattin) – Ben Yedder (76. Pešić), Trejo, Braithwaite.
    Náhradníci: Vidal – Doumbia, Pešić, Regattin, Didot (C), Tisserand, Spajić.

Lille OSC: Enyeama – Pavard, Rozehnal, Baša, Sidibé – Balmont, Mavuba (C), Gueye – Boufal (76. Mendes), Lopes (66. Traoré), Roux (85. Origi).
    Náhradníci: Elana – Traoré, Meïté, Mendes, Origi.

Rozhodčí: Desiage – Henninot, Zitouni