Rio Ave – FC Ferreira 0:0 (kon.) | Benfica – Penafiel 4:0 (kon.) | Coimbra – Belenenses 1:1 (kon.)
Braga – Marítimo 1:3 (kon.)
SC Braga
1:3 (1:1)
CS Marítimo
Sobota 09.05.2015, 21:30 • Estádio AXA • Portugalská Primeira Liga

Já se s vámi tímto loučím, děkuji vám za pozornost a u dalšího komentování z portugalské ligy se na vás těší Milan Šplíchal, užijte si zbytek dne. (23:34:31)

Červené karty: 3 – 2

Máme za sebou velmi zajímavé utkání, které rozhodně nenudilo! Do druhé půle se šlo za stavu 1:1, domácí svůj gólový účet nerozšířili, ale domácí ano, a to hned dvakrát. Nejprve se v 65. minutě nádherně prosadil Pereira, aby poté o tři minuty později zvyšoval na rozdíl dvou gólů po velké chybě domácí defenzívy Marega. SC Braga tak na svém hřišti podlehla nad CS Marítimo poměrem 1:3.

90+4

90+4
    Rozhodčí se dívá na hodinky a za obřího pískotu fanoušků sahá po píšťalce.

90+3
    Běží nám třetí minuta nastavení, o vítězi už je zřejmě jasno!

90+2
    Hosté odvrátili další rohový kop. Domácí trenér jen nevěřícně kroutí hlavou.

90+1
    Rozhodčí nastavil čtyři minuty k příslušným devadesáti. První je již za námi.

90+1
    Střídání v týmu CS Marítimo: ze hřiště odchází Diogo, přichází Abreu.

90
    Přímý kop Santose neohrozil Wellingtona, to se spíše strachy krčili fanoušci ve 12. řadě.

89
    A do statistik tohoto utkání se zapíše i Gallo. Záložník Marítima fauloval, rozhodčí neváhal vytasit žlutou kartu.

87
    Diváci na stadionu hlasitě spílají sudímu. Ten místo odpískání přímého kopu pro jejich Bragu ocenil herecký výkon Alana žlutou kartičkou.

86
    Po hlavičkovém souboji na hranici vápna se k míči dostal Matheus. Vyhazuje ho směrem dopředu.

85
    Braga to neudělala vůbec dobře, míč letěl přímo na Wellingtona, jenž si s ním lehce poradil.

84
    Zajímavá pozice pro přímý kop se rýsuje domácím hráčům.

83
    Nyní to stadionem jen zahučelo. Centr z pravé strany mířil přímo na Alana, jenž míč umístil na zadní tyč. Bohužel pro domácí kulatý nesmysl mířil těsně vedle.

81
    Domácí hráč Baiano se čílil, protože proti němu nebyl odpískán faul. Svůj hněv si vybil zákrokem na polovině hřiště, za který vyfasoval žluté napomenutí.

80
    Micael vybojoval míč pro Alana, který ovšem vyřešil situaci naprosto špatně. Nepřihrál přímo do běhu svému spoluhráči, ale hledal ho podivným obloučkem, jenž odpálil obránce hostů.