Ural – Dynamo 2:1 (kon.)
FK Ural
2:1 (1:1)
Dynamo Moskva
Pondělí 18.05.2015, 16:00 • Centralnyj Stadion, Jekatěrinburg. Kapacita: 27,500 diváků. • Ruská Premier Liga

Je dobojováno! Ve vypjatém utkání vítězí FK Ural. Domácí sice od 34. minuty prohrávali, ale vyrovnávací brankou v prvním poločase se dokázali vrátit do zápasu. Po změně stran si vytvořili několik dalších zajímavých šancí, gólem skončila až rána Smolova, jenž se prosadil v závěru utkání a dokonal tak obrat. Dnešní vítězství je pro Ural, který bojuje o setrvání v nejvyšší ruské soutěži, velmi důležité. (18:03:04)

90+4
    Smolov nastřelil tyč

90+3
    V závěru zápasu mohl přidat třetí branku Uralu Smolov, který obdržel míč za obranu a tváří v tvář dokázal obstřelit vyběhnuvšího Gabulova. Útočník domácího celku však pouze orazítkoval tyč, od které se ovšem míč vrátil zpět k jeho nohám, ale ani následná dorážka neskončila gólem. Poté nebezpečnou situaci uhasili rychle se vracející obránci, kteří odkopli míč do bezpečí.

90+2
    Ofenzivní tažení hostujícího mužstva zastavil zdviženým praporkem asistent rozhodčího, bylo totiž porušeno pravidlo o ofsajdu.

90+1
    Střídání v týmu FK Ural: ze hřiště odchází Gerson Acevedo, přichází Alexandr Dancev.

90
    Hlavní arbitr nastavil ve druhém poločase tři minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Žlutou kartu za ostřejší zákrok u postranní čáry dostává Alexej Ionov (FK Dinamo Moskva).

88
    Žlutou kartu za faul ve středu hracího pole dostává Kevin Kurányi (FK Dinamo Moskva).
    Fjodor SMOLOV - 2:1

86
    Ural právě vstřelil branku!
    Gabulov střílený centr Aceveda vyrazil na roh. Centr z něj mířil na zadní tyč, odkud jej zpět před bránu poslali domácí hlavičou a FJODOR SMOLOV, nacházející se v předbrankovém prostoru, zakončil akrobatickým způsobem a poslal tak svůj tým poprvé v zápase do vedení.

85
    Před pokutovým územím Dinama došlo k nedovolenému zákroku, domácí budou zahrávat standardní situaci z velmi dobré pozice.

84
    Hosté předvedli vynikající kombinační souhru, na jejímž konci byl střelecký pokus Kokorina, jenž míč poslal jen těsně nad břevno.

83
    Centr z pravé strany sebral do své náruče Gabulov, který následně rozdal míč svým spoluhráčům v poli.

82
    Na druhé straně se Kokorin pokusil oslovit centrem Kurányiho, kterého ale k míči nepustila dobře pracující defenziva Uralu.
    Šance Smolova

80
    Obrana Dinama vyrobila obrovskou hrubici, kterou málem potrestal Smolov, jenž se dostal k odraženému míči od obránce a vyslal prudký pokus, jenž prosvištěl těsně kolem pravé Gabulovovy tyče.