Hr. Králové – Plzeň 1:3 (kon.) | Liberec – Č. Budějovice 3:1 (kon.) | Bohemians 1905 – Slavia 1:1 (kon.)
Příbram – Jihlava 2:1 (kon.) | Sparta – Jablonec 1:1 (kon.) | Slovácko – Mladá Boleslav 0:7 (kon.)
Znojmo – Varnsdorf 4:1 (kon.) | Třinec – Dukla Praha 2:1 (kon.) | Teplice – Brno 0:2 (kon.)
Táborsko – Ostrava 1:5 (kon.)
FK Teplice
0:2 (0:2)
FC Zbrojovka Brno
Pondělí 18.05.2015, 17:00 • Dubí • Juniorská liga

Teplice v druhém poločase dokázali vyrovnat hru, vytvořili si několik šancí ale všechny dokázal zlikvidovat Záleský. Brno tak dnes porazilo Teplice v Dubí 2:0 díky gólům dvěma gólům z prvního poločase. (19:04:05)

90

89
    Vypadá to, že zápas se nám dohraje ve středu hrací plochy.

86
    Tepličtí hráči se teď snažili z brejkové situace zahrozit. Střela jim ale nesedla a cestu mezi tři tyče si nenašla.

85
    Střela z přímého kopu byla nepřesná.

85
    Teplice teď zastavili hráče Brna pouze za cenu nedovoleného zákroku. Brno tak bude zahrávat standardní situaci z blízkosti pokutového území.

84
    Brněnští hráči teď drží míč na své polovině.

83
    Nepřesná střela Brna.

82
    Hra nám pokračuje.

80
    Hra je teď přerušena. Na hřiště teď museli zdravotnicí.

78
    Centrovaný míč střílí jeden z hráčů Brna mimo branku domácích.

77
    Tepličtí hráči si teď počínali nedovoleně u středové čáry. Brno tak bude ze středu hřiště zahrávat standardní situaci.

74
    Patnáctý rohový kop teď budou zahrávat hráči Brna.

73
    Brno teď drží míč a snaží se prosadit postupným útokem.

70
    Šance domácích teď byla hodně nepřesná.

68
    Domácí z něho branku hostů neohrozili. Nyní budou mít možnost hráči Brna.

67
    A máme tu další rohový kop, v pořadí už dvanáctý v dnešním zápase. Zahrávat ho budou domácí hráči.