Bayern – Mohuč 2:0 (kon.) | Dortmund – W. Brémy 3:2 (kon.) | Mönchengladbach – Augsburg 1:3 (kon.)
Hoffenheim – Hertha 2:1 (kon.) | Hannover – Freiburg 2:1 (kon.) | Frankfurt – Leverkusen 2:1 (kon.)
Hamburg – Schalke 2:0 (kon.) | Kolín nad Rýnem – Wolfsburg 2:2 (kon.) | Paderborn – Stuttgart 1:2 (kon.)
TSG 1899 Hoffenheim
2:1 (1:0)
Hertha BSC
Sobota 23.05.2015, 15:30 • WIRSOL Rhein-Neckar Arena, Sinsheim (Kapacita: 30 164) • Německá Bundesliga

Ode mne je to pro dnešek vše. Přeji Vám příjemný zbytek sobotního odpoledne a někdy příště opět na shledanou. (17:25:46)

Hertha se po dnešní porážce jen tak tak udržela v Bundeslize a s 35 body skončila na patnácté příčce, jen těsně nad sestupovým pásmem.

Z Bundesligy nakonec sestupuje - Hamburk, Freiburg a Paderborn.

Utkání je za námi. V dnešním zápase byli lepším týmem domácí a zcela zaslouženě dnes vítězí. Na první branku utkání jsme nemuseli čekat příliš dlouho, už v 8.minutě se trefil Modeste. Hosté dokázali v 72.minutě vyrovnat, když se trefil střídající Beerens. Domácí se však dostali opět do vedení v 81.minutě, když se trefil troufám si říci nejlepší hráč dnešního utkání Firmino. Hostům se už nepodařilo na tuto branku odpovědět a domácí si tak přípisují do tabulky z posledního zápasu sezony 3 body.

Držení míče: 67% – 33%
    Střely celkem: 16 – 4
    Střely na branku: 5 – 1

90

90
    Domácí stále kombinují s míčem na vlastní polovině a příliš nikam nepospíchají.

89
    Domácí nyní drží míč na vlastní polovině a příliš nikam nepospíchají.

88
    Běží nám poslední dvě minutky zápasu.

87
    Domácí střídají. Hřiště opouští Firmino a místo něj nastupuje Amiri.

87
    Firmino nyní poslal z pravé strany centr do vápna, centr se mu však příliš nepovedl a míč končí v rukavicích Krafta.

86
    Z tohoto přímého kopu nevzniklo ve vápně větší nebezpečí a jeden z obránců míč posílá bez problémů mimo vápno.

85
    Hosté střídají. Hřiště opouští Haraguči a místo něj nastupuje Wagner.

84
    Plattenhardt byl faulován blízko hranice vápna u levé postranní čáry a hosté budou zahrávat zajímavý přímý kop.

82
    Domácí střídají. Hřiště opouští Modeste a místo něj nastupuje Elyounoussi.

82
    Burchert měl nějaké poznámky směrem k rozhodčímu, a ten tak neváhá a uděluje mu žlutou kartu.
    Roberto FIRMINO - 2:1

81
    Hoffenheim právě vstřelil branku!
    Domácí se dostávají do vedení! Abraham z přímého kopu poslal míč pouze do zdi, míč se však dostal zpět k němu, a tak to zkusil ještě jednou, nakonec se míč odrazil od jednoho z obránců k ROBERTU FIRMINOVI, a ten neměl problém míč uklidit do odkryté branky.

79
    Toljan byl nyní faulován blízko hranice vápna a domácí tak budou zahrávat zajímavý přímý kop.