Zlín B – Olomouc B 2:3 (kon.) | Třebíč – Hlučín 0:2 (kon.) | Líšeň – HFK Olomouc 5:0 (kon.)
Orlová – Hulín 4:4 (kon.)
HFK Třebíč
0:2 (0:1)
FC Hlučín
Sobota 30.05.2015, 16:30 • Horácký fotbalový stadion • Moravskoslezská fotbalová liga

Máme za sebou další zápas , ve kterém dnes domácí podlehli hráčům FC Hlučín 0:2 a sestupové starosti stále trvají.
    Hosté byli po většinu utkání aktivnějším týmem , domácí ke konci prvního poločasu a do druhé branky hlučínské zatlačili , ale kdo nedává branky , nemůže zákonitě vyhrát.
    Já se pro dnešek rozloučím a budu se těšit na poslední zápas domácích v tomto ročníku MSFL , kydy na Vysočinu zavítá 10.6.2015 1.HFK Olomouc (18:23:19)

90

89
    Na druhé straně rohový kop domácích , po rozehrávce však Johnson (TRE) mířil hlavou vedle

88
    ...domácí obrana (Abayomi) odkopává

88
    Další rohový kop hostů rozehraje Málek...

88
    Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Badalyan, přichází Foitzik.

86
    Obránci domácího týmu likvidují další akci hostů , konkrétně Badalyana

85
    Hra spíše ve středu hřiště , hráči čekají na závěrečný hvizd. Hosté jsou si jisti třemi body a (vzhledem k aktivitám domácích útočníků) patrně i na "čisté konto" brankáře Hlaváče. Domácí se sice snaží , ale k bodům (a asi ani k brance) se dnes v Třebíči neschyluje

81
    Hra se přiostřuje , hráči na obou stranách začínají prokazovat své emoce. Rozhodčí však má utkání pevně ve svých rukou

80
    Žlutou kartu dostává Ibinoba (HFK Třebíč).

79
    Uplynulé minuty nepřinesly žádný vzruch , hosté kontrolují hru a zápas se spíše dohrává

78
    Střídání v týmu HFK Třebíč: ze hřiště odchází Florián, přichází Holý.

70
    Pěkná akce hostů po pravé straně , kdy míč po ose Málek-Hanus směřovala k domácí brance , obránce Igbinoba byl však pozorný a odkopem tuto akci překazil

Dnešní utkání sleduje 85 diváků.

68
    Hostující hráči se snaží vylepšovat skóre dnešního zápasu ,(zatím bez výsledku) , domácí se snaží vstřelit alespoň čestný gól. Celkově se hra zpomalila

67
    Jedna ze světlých střeleckých chvil domácích hráčů končí na břevně brankáře Hlaváče (střílel Johnson)

66
    Domácí hráči jsou druhou brankou ve vlastní síti očividně opařeni a na jejich chuti ke hře (není se ovšem čemu divit) je to očividně znát