Ekvádor – Japonsko 0:1 (kon.) | Švýcarsko – Kamerun 1:2 (kon.) | Nigérie – USA 0:1 (kon.)
Austrálie – Švédsko 1:1 (kon.) | Mexiko – Francie 0:5 (kon.) | Anglie – Kolumbie 2:1 (kon.)
Anglie
2:1 (2:0)
Kolumbie A
Středa 17.06.2015, 22:00 • Stade Olympique (Montréal, QC) • Mistrovství světa - ženy
    Konečná tabulka skupiny F

Je dobojováno! V utkání zcela po zásluze vítězí reprezentantky Anglie, které po celý zápas disponovaly územní převahou a v zakončení byly nebezpečnější. Angličanky si do druhé půle přinesly dvoubrankový náskok, který hráčky jihoamerického celku v závěru utkání už pouze snížily. (00:01:52)

90+5
    Lady ANDRADEOVÁ - 2:1

90+3
    Kolumbie právě vstřelila branku!
    V závěru utkání přichází přeci jen snížení, o které se postarala LADY ANDRADEOVÁ, která byla adresátkou přihrávky za obranu a v zakončení si počínala příkladně, když z bezprostřední blízkosti k zadní tyči přelobovala vyběhnuvší brankářku Bardsleyovou.

90+2
    Ve středu hřiště se nedovoleného zákroku dopustila Taylorová, s míčem tak budou moci kombinovat Kolumbijky.

90+1
    Nakonec čtyři minuty nad rámec základní hrací doby nastavila rozhodčí Chenardová.

90
    Z utkání už zbývá sehrát několik posledních minut a na závěrečný tlak ze strany Jihoameričanek to nevypadá.
    Sepúlvedaová vyrazila střelu z úhlu

88
    Proti střele Sandersonové z úhlu předvedla dobrý zákrok Sepúlvedaová, která míč směřující k přední tyči vyrazila na roh.

87
    Přímý volný kop však nebyl zahrán nejlépe, když centrovaný míč defenziva kolumbijského celku odvrátila do bezpečí.
    Brankářka Sepúlvedaová srazila Taylorovou a inkasovala žlutou kartu

85
    Proti sprintující Taylorové vyběhla gólmanka Sepúlvedaová a zasáhla ji před pokutovým územím, za což inkasovala žlutou kartu.

84
    Kolumbijky se pokusily zaútočit pomocí dlouhého nákopu, míč ovšem sebrala pozorná defenziva Anglie.

83
    Střídání v týmu Kolumbie: ze hřiště odchází Ospinaová, přichází Santosová.

81
    Střídání v týmu Anglie: ze hřiště odchází Dugganová, přichází Taylorová.

80
    Před námi je závěrečná desetiminutovka, s míčem v tuto chvíli kombinují ve středu hřiště anglické hráčky.

79
    Potterová v osobním souboji přetlačila svou soupeřku a v souladu s pravidly ji odstavila od míče.