Žilina B – Frýdek-Místek 1:2 (kon.) | Opava – ROW Rybnik 3:0 (kon.) | Pardubice – Sparta U21 0:0 (kon.)
Trenčín – Slovácko 3:0 (kon.) | Korona – Karviná 2:3 (kon.) | Sokolov – Vlašim 0:0 (kon.)
Zlaté Moravce – Šaľa 3:0 (kon.) | Senica – Ostrava 5:0 (kon.) | Celtic – Dukla Praha 3:5 (kon.)
Norimberk – Bohemians 1905 0:1 (kon.) | Teplice – Chemnitzer 1:1 (kon.) | RB Lipsko – Liberec 3:0 (kon.)
Michalovce – Cracovia 1:2 (kon.) | FSV Frankfurt – Jablonec 2:2 (kon.) | Ried – Mladá Boleslav 0:5 (kon.)
Slezský FC Opava
3:0 (2:0)
ROW 1964 Rybnik
Sobota 04.07.2015, 10:30 • Kobeřice • Přípravný zápas

Utkání skončilo. S konstatováním, že Slezský FC zcela zaslouženě porazil nevýrazný Rybnik 3:0 se loučím a přeji hezký zbytek prosluněného sobotního dne. (12:12:36)

90+1

84
    Na hřišti se v posledních minutách nic zásadního neděje. Opava svého soupeře přehrává a naprosto v poklidu míří za třetím vítězstvím v přípravě, navíc opět bez inkasovaného gólu.
    75. V Kobeřicích zatím kraluje opavský tým

69
    Opava právě vstřelila branku!
    Po nádherné akci navyšuje vedení na 3:0 RADIM GRUSSMANN.

62
    Účastník druhé nejvyšší české soutěže je i s omlazenou sestavou nadále lepším celkem. Rybnik předvádí běhavý výkon, zakončení ale vázne.

57
    Fišer odcentroval z levé strany na zadní tyč, kde sklepl Jurečka míč Mrázkovi. Jeho střelu i dvě následné dorážky však obrana Rybniku zablokovala.

46
    Opava nastoupila do druhé půle v tomto složení:

46

Úvodní pětačtyřicetiminutovka nabídla dvě přesné trefy českého celku. Oba zásahy obstaral srbský kanonýr Nemanja Kuzmanović. Rybnik je zatím v útočné fázi hodně bezzubý.

45

40
    Tak to byla hodně povedená akce v podání Opavských! Čelůstka nahrál do lajny Jurečkovi, ten mu vrátil míč patičkou zpátky a opavský obránce tak poslal míč do vápna, kde se ve skluzu prosadil opět NEMANJA KUZMANOVIĆ.

35
    Slezané zahrávali standardní situaci. Do míče se opřel autor úvodní trefy Nemanja Kuzmanović a svou střelou ze zhruba třiadvaceti metrů orazítkoval pravou tyč!

30
    Opava je zatím mírně lepším celkem, jinak je utkání ale vcelku vyrovnané. Rybnik se zatím v úvodní půlhodině nedostal k ohrožení opavské brány, a to ani po rohovém kopu.

16
    NEMANJA KUZMANOVIĆ dostal dobrý balon do běhu, udělal kličku gólmanovi a pohodlně zakončil do odkryté brány.

10
    K odraženému míči se dostal Jurečka, dělovku ale poslal vedle levé tyče.

7
    Úvodní minuty jsou ve znamení vzájemného oťukávání. Na první vážnější příležitost zatím v Kobeřicích čekáme.

1

SFC Opava: Vašek – Hrabina, Žídek, Dvorník, Čelůstka – Svatonský, Metelka, Janetzký, Jurečka – Jursa – Kuzmanović

KS ROW 1964 Rybnik: Doplníme.

Filip Lefenda

Branky: 16. Kuzmanović, 40. Kuzmanović, 69. Grussmann

Slezský FC Opava:

1. poločas: Vašek – Hrabina, Žídek, Dvorník, Čelůstka – Svatonský, Metelka, Janetzký, Jurečka – Jursa – Kuzmanović

2. poločas: Květon – Helebrand, Dvorník, Češek, Čelůstka – Jursa, Žídek – Jurečka, Grussmann, Fišer – Mrázek