Žilina B – Frýdek-Místek 1:2 (kon.) | Opava – ROW Rybnik 3:0 (kon.) | Pardubice – Sparta U21 0:0 (kon.)
Trenčín – Slovácko 3:0 (kon.) | Korona – Karviná 2:3 (kon.) | Sokolov – Vlašim 0:0 (kon.)
Zlaté Moravce – Šaľa 3:0 (kon.) | Senica – Ostrava 5:0 (kon.) | Celtic – Dukla Praha 3:5 (kon.)
Norimberk – Bohemians 1905 0:1 (kon.) | Teplice – Chemnitzer 1:1 (kon.) | RB Lipsko – Liberec 3:0 (kon.)
Michalovce – Cracovia 1:2 (kon.) | FSV Frankfurt – Jablonec 2:2 (kon.) | Ried – Mladá Boleslav 0:5 (kon.)
Korona Kielce
2:3 (1:2)
MFK Karviná
Sobota 04.07.2015, 10:50Přípravný zápas

Z mé strany je to pro tuto chvíli vše, přeji příjemný zbytek sobotního odpoledne a nashledanou! (12:34:32)

Po rohovém kopu již žádné pozdvižení nenastalo. Hlavní sudí nenastavil ani jednu minutu navíc a ukončuje tak toho utkání. V něm nakonec po lepším výkonu zvítězila Karviná, která hlavně ve druhém poločase svého soupeře výrazně přehrávala a po zásluze zvítězila.

90

88
    Navíc přichází rohový kop, který bude český celek rozehrávat z pravé strany hřiště.

86
    Korona Kielce se snaží ještě vyrovnat, ale opět přichází řada nepřesností a míč ve středu hřiště kontroluje Karviná.

84
    Korona Kielce právě vstřelila branku!

K pokutovému kopu se postavil Michal PRZYBYŁA a nedal svému protějšku v brance žádnou šanci!

83
    Jeden z polských hráčů byl však nyní faulován v pokutovém území a je tu šance na korigování stavu!

79
    Další roh pro Kielce, ale znovu zasahuje Pastornický.

77
    Tentokrát se po dlouhé době dostala před vápno soupeři i Korona Kielce. Dokonce se polští hráči dostali k rohovému kopu, ten však Pastornický v pohodě chytá.

75
    Další útočná akce Karviné, do pokutového území přišel centr z pravé strany, avšak následný hlavičkový souboj vyhrál jeden z domácích hráčů a odklízí míč do bezpečí.

73
    Další volný kop pro český celek, tentokrát z pravé strany, ale obrana Korony opět odvrací.

71
    Korina Kielce v druhém poločase nehraje vůbec dobře, po většinu času zůstává míč na kopačkách hráčů Karviné, kteří kontrolují hru.

70
    Po rohovém kopu následuje zmatek v pokutovém území, následně však jeden z obránců Korony přece jen posílá míč do bezpečí.

69
    Následuje přímý volný kop Karviné, ke kterému se postavil Eismann a Aankour posílá míč na roh.

68
    Máme tu opět kratší pauzu a hráči se občerstvují.

65
    Další obrovská šance Karviné! Zelený dostal z levé postranní čáry míč na Eismanna, který pronikl do pokutové území, předložil gólovou přihrávku Juřenovi, ten však nechal vyniknout Musina v brance polského celku.

63
    V druhém poločase je zatím jasně lepším týmem Karviná, ta zatím svého soupeře prakticky nepustila do žádné větší šance a tak Korona kombinuje na vlastní polovině.

61
    Hra se poněkud uklidnila oba týmy zas kupí řadu nepřesností, momentálně se hraje převážně na polovině hřiště.

59
    Za polský celek mohl zahrozit Sierpina, který se postavil k zajímavému přímému kopu, míč však posílá pouze do připravené zdi.

Dominik Špringer

Branky: 29. Fidziukiewicz, 84. Przybyła (pen.) – 28. Urgela, 35. Sivric, 49. Lingr

Korona Kielce: Musin – Turzyniecki, Kiercz, Wrześniewski, Sierpina, Aankour, Załęcki, Rogala, Kotarzewski, Przybyła, Fidziukiewicz
    Náhradníci: Marzec, Matulka, Poński, Grzelak

MFK Karviná: Pindroch(46. Pastornický) – Dreksa, Vaněk, Puchel, Urgela, Eismann, Sedlák, Sivric, Glaser, Jovanovič, Fiala.
    Náhradníci: Pastornický – Moskal, Lingr, Kurušta, Leibl, Zelený, Juřena, Panák