Wisla Krakov – Karviná 2:0 (kon.) | Podbeskidzie – Frýdek-Místek 1:0 (kon.) | Fürth – Jihlava 5:1 (kon.)
Prešov – Zlín 1:2 (kon.) | Nitra – Opava 0:3 (kon.) | Liberec – Miedź 2:4 (kon.)
Trenčín – Olomouc 6:1 (kon.) | Příbram – Düsseldorf 3:0 (kon.) | Brno – Č. Budějovice 0:1 (kon.)
Třinec – Trnava 6:2 (kon.) | Hlučín – Znojmo 1:2 (kon.) | Vlašim – Táborsko 1:2 (kon.)
Hr. Králové – Olomouc B 2:2 (kon.) | Plzeň – Ural 3:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Paderborn 3:1 (kon.)
Jablonec – Rapid 0:0 (kon.)
FK Příbram
3:0 (3:0)
Fortuna Düsseldorf
Středa 08.07.2015, 17:00Přípravný zápas

Skončilo přípravné utkání v Rakousku, ve kterém českým tým byl úspěšnější než ten německý. Všechny branky padli v prvním poločase, ve druhém byli aktivnější hráči Düsseldorfu, gól už ale nepadl. (18:47:58)

90+1

90
    Poslední nákop do šestnáctky Příbrami.

88
    Düsseldorf dohrává utkání na polovině soupeře.

86
    Düsseldorf teď obléhal branku Švenegera, který se musel nadvakrát natáhnout po střelách soupeře. Rohový kop.

84
    Příbram odklidila míč do bezpečí.

83
    Standartní situace pro Düsseldorf poblíž rohového praporku.

81
    Německý tým se ubránil a spěchá směrem k brance soupeře.

80
    Další rohový kop pro Příbram.

78
    Příbram se dostala do šance, ze které vybojovala rohový kop. Tomáš Pilík vstřelil čtvrtou branku, předtím se však pískalo a stav je tedy stále 3:0.

77
    Švenger připraven a míč za sebe nepustil.

76
    Hra bude pokračovat, přímý kop pro Düsseldorf z pozice, ze které se dá ohrozit branka.

75
    Na trávníku zůstal ležet jeden z hráčů Düsseldorfu a hra je přerušena.

74
    Rohový kop pro Düsseldorf.

73
    Příbram se nedostává do útoků tak často jako v prvním poločase a musí se soustředit hlavně v zadních řadách.

71
    Švenger pohlídal celou situaci a bude rozehrávat.

69
    Hráči obou týmů si tento zápas užívají, někdy to ale na hřišti jako fotbal nevypadá, hřiště je ve velmi špatném stavu.