Wisla Krakov – Karviná 2:0 (kon.) | Podbeskidzie – Frýdek-Místek 1:0 (kon.) | Fürth – Jihlava 5:1 (kon.)
Prešov – Zlín 1:2 (kon.) | Nitra – Opava 0:3 (kon.) | Liberec – Miedź 2:4 (kon.)
Trenčín – Olomouc 6:1 (kon.) | Příbram – Düsseldorf 3:0 (kon.) | Brno – Č. Budějovice 0:1 (kon.)
Třinec – Trnava 6:2 (kon.) | Hlučín – Znojmo 1:2 (kon.) | Vlašim – Táborsko 1:2 (kon.)
Hr. Králové – Olomouc B 2:2 (kon.) | Plzeň – Ural 3:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Paderborn 3:1 (kon.)
Jablonec – Rapid 0:0 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
3:2 (2:2)
FK Ural
Středa 08.07.2015, 18:30 • Westendorf (Rakousko) • Přípravný zápas

Loučí se s vámi Michal Belšán, děkuji za pozornost a někdy příště u přenosu na počtenou! (20:17:28)

Zápas je u konce, Viktoria Plzeň porazila v rámci rakouského soustředění ruský FK Ural 3:2!

Jako první se ale do vedení dostal právě tým z Jekatěrinburgu, když se v 7. minutě trefil Gerson Acevedo. O 8 minut později skóroval Ivan Kňazev a s Plzní to vypadalo ještě hůře. Jenže čtyři minuty po této brance snížil na 1:2 Michal Ďuriš a ve 38. minutě dokázal vyrovnat Daniel Kolář. Rozhodující branka nakonec přišla v 53. minutě, kdy se po parádním centru Petržely prosadil Jan Kovařík. Viktoria už utkání dovedla do vítězného konce.

Po dvou zápasech v Rakousku má tak Plzeň skóre 6:8. Její zápasy rozhodně nenudí...

90+2

90+2
    Kovařík posunul balon na Mahmutoviče, kterému ale zakončení neumožnila obrana.

90+1
    Viktoriáni se dostali k balonu na útočné polovině a snažili se o několik přihrávek. Tu poslední, na Davida Limberského, ale pokazili a míč tak má soupeř.

90
    A to ani nyní po nebezpečném centru na Aceveda. Nejlepší hráč Uralu v dnešním zápase se ale ke střele nedostal.

90
    Míč se nyní hodně motal okolo vápna Viktorie Plzeň, zatím z toho ale nic nebylo.

90
    Nyní ale musí dát pozor na bránění, jelikož Hrošovský se dopustil faulu.

89
    Plzeň se soustředí na to, aby zápas dovedla do vítězného konce. Snaží se ale i tak útočit a přidat čtvrtý gól, který by ji výrazně uklidnil.

88
    Limberský posunul míč na Kovaříka, jehož centr ale došel přímo do náruče brankáře Arapova.

87
    Podberezkin se dostal k hlavičce ve vápně, tu ale poslal mimo.

87
    Nyní budou z druhé poloviny stadionu v rakouském Westendorfu rozehrávat hráči Uralu Jekatěrinburg.

86
    Mahmutoviče k zemi srazil Dancev, Plzeň má tak k dispozici rozehrávku standardní situace z poloviny hřiště.

84
    Patrik Hrošovský se odhodlal ke střele z dobré vzdálenosti, balon se ale ztočil vedle brány.

84
    Viktorka se drží na útočné polovině a rozvážně kombinuje.

83
    Pablo Fontanelle z Argentiny fauloval na obranné polovině a vidí žlutý kartonek.

82
    Další, zřejmě poslední střídání na ruské straně. Do hry nastupuje Michail Merkulov, který nahradí Romana Jemeljanova.

81
    Hořava se pokusil do šance vysunout nabíhajícího Petrželu, centr byl ale přetažený a brankář Arapov si tak pro balon došel jako první.

80
    Acevedo v pokutovém území získal balon, ale obránci Viktorie k němu přistoupili velice rychle, díky čemuž se dnešní největší hrozba Plzeňských k zakončení nedostala.