Wisla Krakov – Karviná 2:0 (kon.) | Podbeskidzie – Frýdek-Místek 1:0 (kon.) | Fürth – Jihlava 5:1 (kon.)
Prešov – Zlín 1:2 (kon.) | Nitra – Opava 0:3 (kon.) | Liberec – Miedź 2:4 (kon.)
Trenčín – Olomouc 6:1 (kon.) | Příbram – Düsseldorf 3:0 (kon.) | Brno – Č. Budějovice 0:1 (kon.)
Třinec – Trnava 6:2 (kon.) | Hlučín – Znojmo 1:2 (kon.) | Vlašim – Táborsko 1:2 (kon.)
Hr. Králové – Olomouc B 2:2 (kon.) | Plzeň – Ural 3:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Paderborn 3:1 (kon.)
Jablonec – Rapid 0:0 (kon.)
FK Jablonec
0:0 (0:0)
SK Rapid Vídeň
Středa 08.07.2015, 18:30 • Wels • Přípravný zápas

Děkuji za pozonost a budu se těšit na další společný onlajn. (20:30:22)
    V dnešním utkání branka k vidění nebyla

Rozhodčí ukončil zápas přesně a oba týmy se zaslouženě rozloučí smírně 0:0. V druhém poločase byl nebezpečnější Rapid, ale šance jsme viděli na každé straně jen po jedné, a tak se výsledku 0:0 nelze divit.

90
    84. Knoflach musel rychle na zem, aby Teclovu střelu stihl vyrazit

84
    Obrovská šance i na druhé straně, kde v těžké pozici poměrně zblízka pálil Tecl jen do brankáře Knoflacha.
    82. Vynikající zákrok jabloneckého brankáře proti střele Schobesbergera

82
    Obří šanci musel tygřím skokem zlikvidovat fantastický Hrubý.

81
    Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Masopust, přichází Doležal.
    Od dvojitého střídání si jablonečtí slibují zvýšenou aktivitu

80
    Po kvalitním centru z levé strany byl už Hrubý téměř překonán, jenže zakončení hlavou nakonec mířilo vysoko nad.

78
    Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Crnkič, přichází Vukadinovič.

78
    Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Romera, přichází Mišůn.

72
    Vít Beneš teď musel hasit svojí pověstnou hrou hlavou další šanci Rapidu, který trochu v posledních minutách přidal.