Panama – Haiti 1:1 (kon.) | USA – Honduras 2:1 (kon.)
Panama
1:1 (0:0)
Haiti
Středa 08.07.2015, 01:10 • Toyota Stadium (Frisco, Texas) • CONCACAF Gold Cup • Skupina A

Zahajovací utkání šampionátu skončilo remízou. Po bezbrankovém úvodním poločase skóre otevřeli v 55. minutě fotbalisté Panamy. Přesně půl hodiny po úvodní brance však přišla trefa vyrovnávací a vzhledem k průběhu zápasu má pro stát z Karibiku bod zlatou hodnotu. (03:03:53)

90+3

90+2
    Přímou střelu z nějakých dvaceti metrů zblokovala dobře postavená obranná zeď.

90+1
    Před pokutovým územím Haiti došlo k nedovolenému zákroku, přímý volný kop pro Panamu.

90
    Hlavní arbitr nastavil ve druhém dějství tři minuty.

88
    Panama se snaží vzít si svůj náskok zpět, ale defenziva Haiti brání urputně.
    85. Sony NORDE - 1:1

85
    Haiti právě vstřelilo branku!
    V závěru utkání je vyrovnáno! O vyrovnávací trefu se postaral SONY NORDE, jenž se prodral do šestnáctky a křižnou přízemní střelou překonal vyběhnuvšího gólmana Peneda.

84
    Střídání v týmu Panama: ze hřiště odchází Valentín Pimentel, přichází Miguel Camargo.

82
    Hráčům v modrých dresech se čas neúprosně krátí, tempo hry je v posledních minutách průměrné.

80
    Střelecký pokus na bránu vyprodukoval Arroyo, gólman byl ale u své tyče připraven.

79
    Střídání v týmu Haiti: ze hřiště odchází Kervens Belfort, přichází Sony Norde.

78
    Reprezentanti státu ležícího na pomezí Jižní a Střední Ameriky kontrolují průběh zápasu a hlídají si hubený náskok.

76
    Do konce utkání zbývá závěrečná čtvrthodina, přesně tolik času mají reprezentanti Haiti na vyrovnání.