Uničov – Olomouc B 1:2 (kon.) | Teplice – Pardubice 2:2 (kon.) | Žilina B – Zlín 3:1 (kon.)
Příbram – Fürth 2:3 (kon.) | Dynamo Kyjev – Plzeň 0:0 (nedohr.) | Zagłębie – Liberec 2:0 (kon.)
Wisla Krakov – Ostrava 3:1 (kon.) | Hr. Králové – Varnsdorf 4:0 (kon.) | Jablonec – Buchbach 3:2 (kon.)
Senica – Slovácko 1:0 (kon.) | Sparta – Ried 8:1 (kon.) | Galatasaray – Jihlava 2:1 (kon.)
Zagłębie Lubin
2:0 (1:0)
FC Slovan Liberec
Sobota 11.07.2015, 16:45 • Stadion Zagłębia, Lubin • Přípravný zápas

Máme za sebou přípravné utkání mezi Lubinem a Libercem. Český zástupce měl sice územní převahu, nedokázal ji však vůbec využít a svému sokovi podlehl 0:2. Ve druhé půli pojistil vítězství Zagłębie sotva plnoletý junák Sobków. Z mé strany je to vše, příště na počtenou! (18:40:09)

90+1

88
    Zagłębie nepředvádí nikterak pohledný faul, ale účelná hra mu k výhře bohatě postačí. Do konce zbývá už jen něco přes minutu.

87
    Severočeši se prokousali do další pološance, s níž si však stopeři Lubinu v pohodě poradili. Tudy cesta nepovede...

85
    Liberečtí už to dnes očividně vzdali, protože brankář Koubek musel čelit další střele z kopačky Sobkówa.

83
    Blížíme se do finiše, před námi je ještě necelých deset minut. Pokud vám to okolnosti dovolí, neodcházejte od svých obrazovek a zůstaňte s námi, právě teď začíná například atraktivní souboj mezi Jihlavou a Galatasaray Istanbul a onlajny.com u toho nemohou chybět!

81
    Domácí se spoléhají na rychlé protiútoky, jeden z nich teď skončil hodně nepřesnou ranou mimo.

80
    Domácí se v podstatě jen brání, ale Liberec na jejich defenzivní val doráží marně. Zagłębie kráčí k pohodlnému vítězství.

78
    Liberec má zhruba čtvrthodinu na to, aby se zápasem něco udělal.

76
    Eryk Sobków je teprve osmnáctiletý talent narozený v roce 1997.
    75. Eryk SOBKÓW - 2:0

75
    Zagłębie právě vstřelilo branku!
    Domácí z ojedinělé šance zvyšují své vedení, tohle už budou mít Liberečtí setsakramentsky složité. Míč za bezmocného Koubka doklepl z bezprostřední blízkosti ERYK SOBKÓW, gólman Slovanu se natahoval marně.

73
    Už se znovu hraje, strkanice se pravděpodobně obešla bez jediného karetního napomenutí.
    72. Hromadná strkanice!

72
    A pozor, na hřišti se strhla hromadná mela, do které se zapojili i hráči ze střídačky!

70
    Velká šance Liberce, Forenc však proti pumelici zdálky vytáhl perfektní zákrok!

69
    Zagłębie v podstatě jen brání těsné vedení, potrestá Slovan v závěrečných dvaceti minutách tento přístup?