Uničov – Olomouc B 1:2 (kon.) | Teplice – Pardubice 2:2 (kon.) | Žilina B – Zlín 3:1 (kon.)
Příbram – Fürth 2:3 (kon.) | Dynamo Kyjev – Plzeň 0:0 (nedohr.) | Zagłębie – Liberec 2:0 (kon.)
Wisla Krakov – Ostrava 3:1 (kon.) | Hr. Králové – Varnsdorf 4:0 (kon.) | Jablonec – Buchbach 3:2 (kon.)
Senica – Slovácko 1:0 (kon.) | Sparta – Ried 8:1 (kon.) | Galatasaray – Jihlava 2:1 (kon.)
FK Příbram
2:3 (1:2)
SpVgg Greuther Fürth
Sobota 11.07.2015, 15:00Přípravný zápas

Třetí přípravné utkání Příbrami skončilo prohrou 2:3. Co se týče utkání tak nám příliš krásy nenabídlo. Českému týmu chyběla finální přihrávka zatímco Fürth předvedl skvělou efektivitu. Musím také říci, že toto utkání se nepovedlo brankáři Hruškovi. Naopak bych pochválil Romana Bednáře, který zahrál další skvělé utkání. Na závěr bych připomněl, že šlo pouze o přípravné utkání a výsledek 2:3 nic neznamená. P (17:16:02)

90

90
    Poslední moment zápasu je rohový kop pro Příbram, ale Roman Bednář svou hlavičku neumístil a rozhodčí kouká na hodinky.

89
    Příbramský útočný faul a hra se znovu kouskuje.

88
    Do konce druhého poločasu chybí dvě minuty a já musím smutně konstatovat, že nám moc šancí a hezkých momentů nenabídl.

87
    Roman Bednář to znovu zkoušel napadáním, ale obránci byli rychlejší.

86
    Nadějná pozice nebezpečí nepřinesla.

85
    Ještě jeden faul v podání Příbrami. Tentokrát je možnost rozehrávat z nadějné pozice.

83
    Příbram se znovu dostávala do šance po chybě německého celku, ale rozhodčí v poslední chvíli odpískal faul.

81
    Do konce zápasu chybí něco okolo deseti minut. Míč na svých kopačkách má Fürth a nedává Příbrami šanci jít za vyrovnáním.

80
    Roman Bednář potvrzuje pozici tvrdého a důrazného útočníka. V souboji s brankářem Mielitzem však znovu neuspěl.

78
    Následný volný kop žádného ze spoluhráčů nenašel.

77
    Rozhodčí kontroluje stav Tomáše Pilíka, který po faulu na svou osobu kulhá, ale nemělo by to být nic vážného.
    76. Roman BEDNÁŘ - 2:3

76
    Příbram právě vstřelila branku!
    Autorem branky je Roman BEDNÁŘ, který skvěle využil možnost být sám před brankářem a hokejovým blafákem zakončuje do prázdné branky.

74
    Další nepřesnou přihrávku vyslal Krameš a Pilík nedokázal zpracovat.

73
    V posledních minutách je hra pro diváka nezáživná. Míč se většinu času nachází na středu hřiště a ani jeden z týmů se nedokáže dostat do šance.

71
    Příbrami znovu chybí finální přihrávka. Roman Bednář teď akorát rozhodil rukama a šel znovu napadat rozehrávku Fürthu.

70
    Jan Rezek, který přišel v průběhu druhého poločasu do hry teď nedokázal udržet míč na svých kopačkách, ale nebezpečí z této chyby nehrozí.