Uničov – Olomouc B 1:2 (kon.) | Teplice – Pardubice 2:2 (kon.) | Žilina B – Zlín 3:1 (kon.)
Příbram – Fürth 2:3 (kon.) | Dynamo Kyjev – Plzeň 0:0 (nedohr.) | Zagłębie – Liberec 2:0 (kon.)
Wisla Krakov – Ostrava 3:1 (kon.) | Hr. Králové – Varnsdorf 4:0 (kon.) | Jablonec – Buchbach 3:2 (kon.)
Senica – Slovácko 1:0 (kon.) | Sparta – Ried 8:1 (kon.) | Galatasaray – Jihlava 2:1 (kon.)
FC Hradec Králové
4:0 (1:0)
FK Varnsdorf
Sobota 11.07.2015, 17:00 • Hořice • Přípravný zápas
    Zde si můžete prohlédnout pár obrázků z tohoto zápasu.

Máme tu konec! FC Hradec Králové – FK Varnsdorf 4:0 (1:0)Branky: 44. Súkenník, 61. Pázler, 78. Pázler, 90. Malinský.

Posted by FC HRADEC KRÁLOVÉ on 11. červenec 2015

Fotbalisté Hradce dnes mohou být spokojeni. Soupeře z Varnsdorfu, kterému unikl postup do nejvyšší soutěže jen kvůli nevyhovujícímu stadionu, totiž porazili vysoko 4:0. Skóre otevřel ve 44. minutě Igor Súkeník a po přestávce se "votroci" trefili hned třikrát. Nejprve se dvakrát prosadil Jan Pázler a v závěru skóroval také Tomáš Malinský. (18:51:19)

90

90
    Hradec Králové právě vstřelil branku!
    Domácí v závěru přidávají ještě jeden gól. Centr Petruse uklidil na zadní tyči hlavou do sítě TOMÁŠ MALINSKÝ.

78
    JAN PÁZLER přidává svou druhou trefu v utkání! Tentokrát se prosadil ranou z hranice šestáctky – 3:0.

61
    Východočeši zvyšují na 2:0. Dobře sehraný rychlý protiútok zakončil JAN PÁZLER.
    46.

Jdeme na druhý poločas. Hradec zatím drží vedení 1:0. Na fotce centr Marka Plašila.

46

Po první půli vede Hradec na hřišti v Hořicích, které se nachází na vrchu Sv. Gottharda, nad Varnsdorfem 1:0. O něco nebezpečnější byli domácí, kteří se ve 44. minutě také gólově prosadili zásluhou Súkeníka. Ještě za bezbrankového stavu pak pálil asi nejaktivnější hráč "votroků" Vaněček, jehož přízemní pokus zlikvidoval s problémy brankář Samoel.

45

44
    Hradečtí se prosazují v závěru prvního poločasu, gól vstřelil IGOR SÚKENÍK. Vaněček vyslal přihrávkou do úniku Súkeníka, proti němuž sice dobře vyběhl gólman a dokázal zneškodnit první zakončení, ale na dorážku už nedosáhl.

31
    Po půlhodině hry jsme v Hořicích zatím gól neviděli. Z technických důvodů Vám budeme z utkání přinášet pouze změny stavu.

FC Hradec Králové: Ottmar – Holeš, Nosek, Zorvan, Černý, Krmaš, Súkeník, Schwarz, Vaněček, Javůrek, Grigaravicius.

FK Varnsdorf: Samoel – Geissler, Zieris, Filip, Ondráček, Martan, Juroška, Jurča, Zbrožek, Tvaroha, Schubert.

Náhradníci: Porcal – Kvida, Ďurďevič, Skwarczek, Daníček, Halbich

Rozhodčí: Nenadál – Pilný, Arnošt.

1

Přeji hezké sobotní odpoledne všem příznivcům fotbalu! Přípravy na novou sezónu jsou v plném proudu a já Vám přiblížím přátelský duel dvou účastníků Fotbalové národní ligy. Hradec Králové, který se do druhé nejvyšší soutěže vrací po ročním pobytu mezi elitou, vyzve Varnsdorf.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.