Znojmo – Olomouc B 0:3 (kon.) | Ústí n. L. – Sokolov 1:1 (kon.) | Brno – W. Brémy 0:2 (kon.)
Cottbus – Sparta 2:6 (kon.) | Opava – Miedź 1:1 (kon.) | Ostrava – Karviná 0:3 (kon.)
Zlín – Nitra 2:0 (kon.) | Příbram – Vlašim 5:0 (kon.) | Hr. Králové – Čáslav 8:0 (kon.)
Bohemians 1905 – Pardubice 1:0 (kon.) | Slovácko – Třinec 0:0 (kon.) | Velvary – Vyšehrad 0:3 (kon.)
Jablonec – Varnsdorf 1:0 (kon.) | Č. Budějovice – Slavia 0:2 (kon.) | Teplice – Dynamo Drážďany 0:2 (kon.)
Jihlava – Táborsko 4:2 (kon.) | Olomouc – Prostějov 1:0 (kon.) | Nowa Huta – Bardejov 1:5 (kon.)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
1:1 (1:1)
FK Baník Sokolov
Sobota 18.07.2015, 11:00 • Městský stadion, Ústí nad Labem • Přípravný zápas

Ve druhém poločase už branka nepadla, tak utkání skončilo nerozhodně 1:1. První poločas byl zajímavější, v tom druhém se toho moc neudálo. Oba celky tak vstoupí do nové sezóny FNL po remízové generálce. (12:46:17)

90

89
    Zápas je v samém závěru, uvidíme kolik minut sudí nastaví, zda vůbec.

88
    Ústí se v závěru brání, Sokolov má nápor, ale zatím je to bez koncovky.

86
    Sokolov je v závěru aktivní, Zacharda musí být v pozoru.

84
    Sokolovský útok skončil v ofsajdu.

83
    Králík pěkně kroutil míč na přední tyč, ale branku těsně minul.

82
    Po faulu na Martykána bude Ústí zahrávat trestný kop z velmi dobré pozice!

80
    Míč u domácího gólmana Zachardy, ten bude vykopávat.

78
    Ústí kombinuje s míčem ve středu hřiště. Ve druhém poločase jsme zatím neviděli snad jedinou šanci, ať už na jedné či druhé straně.

75
    Zacharda odkopl míč před dotírajícím útočníkem.

73
    Druhý poločas ale není příliš pohledný, možná i vinou velkého horka, se fotbalistům nehraje úplně dobře.