Zenit – Dynamo 2:1 (kon.) | Saransk – Lok. Moskva 0:1 (kon.) | Machačkala – Samara 0:1 (kon.)
FK Zenit Petrohrad
2:1 (1:1)
Dynamo Moskva
Neděle 19.07.2015, 12:30 • Stadion Petrovskij, Petrohrad. Kapacita: 21,570 diváků. • Ruská Premier Liga • 1. kolo

Ode mě je to vše, přeji Vám hezký zbytek dnešního dne a úspěšný vstup do příštího týdne! U dalších online přenosů se budu těšit, na počtenou! (14:31:55)

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 8:2. Střely mimo: 9:4.

Je tomu tak! Dnešní utkání je u konce, po výhře 2:1 si první tři body do tabulky připisuje Zenit! K vidění bylo opravdu velice atraktivní utkání, které nabídlo i penaltu a červenou kartu. V úvodu byli mírně aktivnější hosté, postupem času přebíral iniciativu Petrohrad, ovšem bylo to Dinamo, kdo vstřelil první branku. Protiútok zakončil kapitán Moskevských Aleksandr Kokorin. Asi klíčový moment se odehrál ve dvaačtyřicáté minutě, když viděl Tomáš Hubočan po zákroku na Dzjubu červenou kartu. Nařízenou penaltu proměnil Hulk a ve druhé půli domácí využili převahy jednoho muže na hřišti. O rozhodující branku se v sedmašedesáté minutě po Hulkově přihrávce postaral Oleg Šatov.

90+3

90+3
    Domácí kontrolují hru a vypadá to, že o tři body už se obrat nenechají!

90+1
    Gabulovův dlouhý výkop našel jen Witsela, který chytrým pasem vyslal do útoku Rjazanceva. Ten přihrával Rondónovi, ale ten celou akci zbrzdil. Hráči Petrohradu ale stále zůstávají u balónu.

90
    Rozhodčí bude nastavovat tři minuty!

90
    Garay zabrnkal svým spoluhráčům na nervy, když směrem ke Smolnikovovi poslal velice pomalý pas. Jeho zaváhání ale pravý obránce Petrohradu dokázal napravit.

89
    Ten o sobě dává ihned vědět, i když ne úplně v dobrém světle. Jeho skluz zezadu proti Criscitovi trestá sudí žlutým kartónkem.

88
    Dnes velice aktivního Valbuenu nahrazuje Obolski.

87
    Ionov s Kokorinem se snaží něco vymyslet. Nyní se dostali až k vápnu, ale proti dvoučlenné zdi ve složení Garay – Neto úspěšní nebyli.

86
    Valbuena se dopustil faul vůči Šatovovi, který potřebuje ošetření. Rozhodčí ho posílá za pomezní lajnu.

85
    Kokorin byl důrazným způsobem obrán o balón a dožaduje se odpískání faulu, rozhodčí však zůstává klidný.

84
    Witsel poslal k zemi Denisova, volný přímý kop pro Moskvany.

83
    Z rohového kopu domácí nic nevytěžili. Posledních pár minut to vypadá, že se dnes už nikam bezhlavě hnát nebudou, ale radši si pohlídají jednobrankové vedení.

82
    Poslední střídání domácích. Za hlasitého potlesku domácích příznivců odchází Brazilec Hulk, kterého nahradí Rondón.