USA – Kuba 6:0 (kon.) | Haiti – Jamajka 0:1 (kon.) | Trinidad a Tobago – Panama 1:1 (5:6 po pen.)
Haiti
0:1 (0:1)
Jamajka
Neděle 19.07.2015, 02:05 • M&T Bank Stadium, Baltimore, Maryland • CONCACAF Gold Cup • Čtvrtfinále

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (04:01:51)
    Krásný fotbal se spoustou šancí, s vítězným koncem pro Jamajku, přesně to dnes bylo k vidění v Blatimore.

A je konec! Svěřenci německého kouče Winfrieda Schäfera se radují z velkého úspěchu, poprvé od roku 1999 se Jamajka dostává do semifinále Gold Cupu! Dnes jí k tomu stačil jediný gól, který padl již v sedmé minutě. Od té minuty jsme sledovali velký tlak Haiťanů, kteří si ale dnes doslova vylámali zuby na parádní defenzivě soupeře. Jamajčané podali při bránění těsného náskoku doslova heroický výkon, dokázali zablokovat neuvěřitelné množství střela a odměnou je jim postup mezi nejlepší čtyři!
    Jamajka postupuje do semifinále Gold Cupu 2015!

90+4

90+3
    Možná poslední šance Haiti na vyrovnání, znovu z rohového kopu, tentokrát z pravé strany, do vápna Jamajky nasprintoval i gólman Placide.

90+2
    Střídání v týmu Jamajka: ze hřiště odchází Barnes, přichází Clennon.

90+1
    Nastavovat se budou tři minuty a Jamajka má ještě připraveno poslední střídání.

90
    Poslední minuta normální hrací doby, na hráčích Haiti je vidět nervozita, to platí i pro náhradníky, jeden z nich nyní rozmlátil u střídačky lahev s pitím o zem.

89
    Thompson si troufl jít z branky, ale jeho zákrok nebyl přesvědčivý, Haiti zůstává u míče.

89
    Jak jinak, než roh pro Haiti.

88
    Jamajčané se z rohového kopu neprosazují, naopak, musí se bleskově vracet na svou polovinu.

87
    Střídání v týmu Haiti: ze hřiště odchází Dawkins, přichází Humphrey.

87
    Z rychlého protiútoku mohli Jamajčané vytěžit mnohem více, než "pouze" roh.

86
    Ne, ne, ne! Jedna šance Haiti střídá druhou, ale Jamajčané padají do střel, to je heroický výkon defenzivy!

86
    Haiti zůstává u míče, drtivý tlak, z něhož, po hlavičce Hectora, vybojovali Haiťané další roh.

85
    Maurice zakončuje ve vápně, to je již zoufalství, i tato střela je zablokována, další roh.