PSG – Fiorentina 4:2 (kon.) | Barcelona – LA Galaxy 2:1 (kon.) | Manchester Utd. – San Jose 3:1 (kon.)
Manchester United
3:1 (2:1)
San Jose Earthquakes
Středa 22.07.2015, 05:05 • California Memorial Stadium • International Champions Cup

Druhý poločas nám nabídl pouze jednu branku. Vstřelil ji v jednašedesáté minutě Pereira. Manchester si tak připisuje další výhru v International Cupu. Já se s Vámi pro dnešek loučím, děkuji Vám z a pozornost. Na přečtenou! (06:53:53)

90

90
    Pereira fauloval soupeře, San Jose bude rozehrávat ze středu hřiště.

89
    Zápas se chýlí ke svému konci. Uvidíme, kolik sudí nastaví nad rámec.

87
    Manchester drží míč na vlastní polovině, oba týmy už by uvítaly konec zápasu.

86
    Nepřesnosti, nepřesnosti, nepřesnosti. Další ztráta míče pro San Jose.

85
    San Jose se hnalo do rychlé akce, ale McNair výborně zasáhl a míč odvrátil.

83
    Hra je poněkud rozháraná. Spousta nepřesností vyúsťuje ve ztráty míčů, a tak začíná být zápas pro nezaujaté diváky mírně neatraktivní.

81
    Ten zahrál Pereira, míč dopadl až ke Smallingovi, ten to však vůbec nečekal, a tak branku vůbec netrefil.

80
    Manchester si vybojoval rohový kop.

78
    Zápas začíná ztrácet na tempu. Ani jedno z mužstev už nehraje na plné otáčky, zápas si hráči spíše užívají.

76
    Johnstone raději odkopl míč do zámezí před dotírajícím útočníkem soupeře. Míč pro San Jose.

75
    San Jose zahrávalo rohový kop, avšak obrana Manchesteru výborně zasáhla a míč odvrátila do bezpečí.

73
    San Jose drží míč na polovině soupeře, Manchester však pozičně brání na jedničku.

71
    Střídání v týmu San Jose Earthquakes: ze hřiště odchází Sherrod, přichází Jahn.

70
    Pelosi si obhodil Herreru, načež vyslal dělovou ránu. Ta však skončila těsně nad břevnem. Velké štěstí pro Manchester United.

68
    Blackettova přihrávka byla velmi nepřesná a skončila u souepře.

67
    Manchester už nikam nespěchá. Nyní kombinuje na polovině soupeře a vyčkává, zdali se v obraně soupeře neobjeví skulinka.

Radim Sochor

Branky: 32. Mata (Young), 37. Memphis, 61. Pereira (Lingard) – 42. Alashe (Salinas)

Manchester United: Johnstone – Darmian, Jones, Blind, Shaw – Carrick, Schneiderlin – Young, Mata, Memphis – Rooney
    (46. Johnstone – McNair, Smalling, Evans, Blackett – Schweinsteiger, Herrera – Lingard, Januzaj, Pereira – Wilson.)

San Jose Earthquakes: Bingham – Wynne, Bernardez, Goodson, Stewart – Pierazzi, Alashe – Cato, Garcia, Salinas – Amarikwa

Rozhodčí: Guzman – Anderson, Kampmeinert