Astana – Maribor 3:1 (kon.) | Fola – Dinamo Záhřeb 0:3 (kon.) | FCSB – Trenčín 2:3 (kon.)
Fehérvár – New Saints 1:1 (po pr.) | Dundalk – BATE 0:0 (kon.) | Rudar – Karabach 0:1 (kon.)
Lech Poznaň – FK Sarajevo 1:0 (kon.) | Stjarnan – Celtic 1:4 (kon.)
FK Rudar Pljevlja
0:1 (0:0)
FK Karabach
Středa 22.07.2015, 20:45 • Pod Malim Brdom, Petrovać • Liga mistrů (předkola) • 2. předkolo

S konstatováním, že ázerbájdžánský mistr FK Karabach po výhře 1:0 na hřišti Rudaru Pljevlja postupuje do třetího předkola Ligy mistrů, kde se utká s o poznání těžším soupeřem Celtikem Glasgow, se s Vámi loučí a hezký večer přeje Tomáš Lysý. (22:54:08)

Červené karty: 0-0.

Odvetný zápas mezi Rudarem Pljevljou a Karabachem dopadl lépe pro hostující ázerbájdžánský tým. Stejně jako v prvním zápase, Karabach měl převahu, ale v prvním poločase jí nepřetavil v góly, i když střely Reynalda či Quintany byly nebezpečné. Domácí zamířili mezi tyče dvakrát, ale kdyby Šehić tyto pokusy nezneškodnil, nemohl by si říkat gólman.

Ve druhém poločase již Karabach přetavil svojí mírnou převahu v góly. Po krásném přízemním centru Agolliho totiž přesprintoval Reynaldo obránce a trefil se krásně k tyči. Tento gól byl vůbec jediným v celém zápase a díky němu postupuje Karabach do třetího předkola, kde se utká s atraktivním Celtikem Glasgow.

90+3

90+3
    V ofsajdu se nacházel také druhý forvard domácích Ivan Knežević. Je rozhodnuto.

90+3
    Rozbíhá se poslední minuta nastaveného času. Vypadá to, že si Karabach vedle postupu odveze z Černé Hory i bod do koeficientu za výhru v předkole.

90+2
    Reljić se při dlouhém míči na levou lajnu nacházel v ofsajdu, čímž končí další útok Rudaru.

90+1
    V první minutě nastavení z celkových tří se nic zvláštního nepřihodilo. Troufám si tvrdit, že o osudu zápasu je rozhodnuto.
    90. Mirko Radišić hlavičkoval k levé tyči, kam stačil doběhnout Šehić

90
    Toto rozhodně nebyla špatná akce domácích. Vlahović našel pěkným centrem hlavu Radišiće, jehož pokus byl sice umístěný k pravé tyči Šehiće, jenže nikterak razantní a gólman Karabachu bezpečně lapí míč.

90
    Gurbanov fauloval na pravé straně hřiště Ivanoviće a domácí Vlahović se rychle staví k míči, bude jej posílat do vápna.

89
    Garajev si vyměnil míč na půlce hřiště s Medvedevem a následně Sadygovem. Poslední jmenovaný předal kulatý nesmysl Gurbanovovi, hosté tak hrají se svým soupeřem oblíbené bago.

88
    Na branku Šehiće letěl centrovaný míč, u kterého byl gólman ázerbájdžánského mistra dříve než útočník Ivanović a skryl míč do rukavic.

86
    Hosté bez potíží likvidují jakýkoliv náznak šance Rudaru a jakmile míč získají, neodkopávají jej bezhlavě dopředu, ale snaží se kombinačně dostat daleko od svého vápna.

85
    Černohorský mistr se pomalu loučí s evropskými poháry pro tuto sezonu. Aby pokračoval, musel by dát během zhruba osmi minut dva góly a naopak neinkasovat.

84
    Hned po výkopu od branky Radanoviće přešli domácí do akce, ale střela Igora Ivanoviće jen dokresluje zmar Rudaru. Zaprvé byl pokus nepřesný a za druhé se sotva došoural do zámezí.

84
    Zprvu to vypadalo, že v penaltovém území Rudaru byl k vidění faul Nestoroviće na Reynalda. Sudí byl u zákroku blízko a nedovolený zákrok nepískal. K míči se tak dostal Richard Almeida a zamířil těsně vedle pravého horního rohu branky.

82
    Knežević byl polapen v ofsajdu, další útok domácích tak končí a jejich čas se povážlivě krátí.

81
    Střídání neberou konce, během čtyř minut vidíme třetí změnu v sestavě, tentokrát na domácí straně. V rámci druhého střídání jde dolů Miroje Jovanović, kterého nahradí Alphonse Soppo.