Bohemians 1905 – Zlín 0:1 (kon.) | Liberec – Mladá Boleslav 4:2 (kon.)
FC Slovan Liberec
4:2 (1:1)
FK Mladá Boleslav
Neděle 26.07.2015, 20:15 • U Nisy, Liberec • Synot liga • 1. kolo

Severočeši nakonec přidali v druhém poločase další tři branky a zaslouženě zvítězili. Po vyrovnaném prvním poločase přišla liberecká smršť, na kterou Mladá Boleslav nedokázala odpovědět.

To jde pro dnešek ode mě vše. Přeji Vám příjemný zbytek večera a zase někdy u dalších on-line přenosů brzy na počtenou. (22:11:47)

90+3

90+3
    Vypadá to, že v závěru se už nic zajímavého nestane. O třech bodech pro Liberce už asi nikdo nepochybuje.

90+2
    Závěrečné minuty se hrají v dost ostrém tempu. Jakoby snad ani hráči neměli v nohách devadesát minut.

90+1
    Coufal fauloval Skaláka, který to dal hlasitým gestem dost jasně najevo.

90
    Druhý poločas bude nastaven o 3 minuty.

89
    Slovan se mohl dočkat i pátého zářezu. Šural ale zpoza vápna jen vysoko přestřelil.

88
    Bořil dostává za zakopnutí balonu žluté napomenutí.

87
    Šural krásnou přihrávkou našel osamoceného Rabušice, který překonal Veselovského. Podle pomezního rozhodčího ale stál liberecký útočník v době přihrávky v ofsajdu.

86
    Sackey si to namířil hned mezi trojici protihráčů a o balon by rychle oloupen.

85
    Centr od rohového praporku doletěl jen do míst, kam si pro něj došel v poklidu liberecký brankář.

84
    Středočeši ale nic nevzdávají a v závěru se ještě snaží s nepříznivým výsledkem něco udělat. Možnost budou mít po rohovém kopu.

83
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Lukáš Bartošák, přichází Isaac Sackey.
    81. Ondřej ŠVEJDÍK - 4:2

81
    Liberec právě vstřelil branku!
    Gólman Veselovský si teď vybral slabší chvilku a čtvrtá branka jde na jeho konto. Tvrdou ránu Šurala totiž vyrazil jen před sebe, kde se o pohotovou dorážku postaral stoper ONDŘEJ SVĚJDÍK – 4:2.

79
    Hostům už příliš času nezbývá. Navíc se teď Slovan usadil na útočné polovině a před brankou Veselovského.

78
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Milan Kerbr, přichází Jiří Fleišman.

76
    Mladá Boleslav teď rychle spěchá s každým útokem, což se ale podepisuje na jeho kvalitě. Ukvapená přihrávka nyní skončila jen na kopačkách domácího obránce Hovorky.

75
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Kevin Edwing Malpon, přichází Jan Chramosta.

Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Ondřej Zahustel, přichází Milan Baroš.

Jakub Martínek

Branky: 36. Josef Šural (pen.), 48. Bakoš (Josef Šural), 69. Bartošák, 81. Švejdík – 34. Magera, 62. Skalák (Magera)

Karty:   44. Folprecht (LIB) – 36. Veselovský (MBL), 73. Malpon (MBL), 88. Bořil (MBL)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 6:2.
    FC Slovan Liberec: Koubek – Coufal, Hovorka, Švejdík, Bartošák (83. Sackey) – Pavelka (C), Folprecht – Delarge, Josef Šural, Kerbr (78. Fleišman) – Bakoš (73. Rabušic).
    Náhradníci: Hladký – Rabušic, Shala, Sackey, Sus, Pokorný, Fleišman.

FK Mladá Boleslav: Veselovský – J. Kysela, Křapka, Kúdela, Bořil – J. Rada, Malpon (75. Chramosta) – Zahustel (75. Baroš), Magera (C), Čermák – Klobása (57. Skalák).
    Náhradníci: Šeda – Skalák, Chramosta, Baroš, Šisler, Ščuk, Vraštil.

Rozhodčí: Paták – Moláček, Ratajová