Westerlo – Gent 1:1 (kon.) | Anderlecht – Waasland-Beveren 3:2 (kon.) | Charleroi – Mouscron 2:1 (kon.)
Sporting Charleroi
2:1 (2:0)
Royal Excel Mouscron
Neděle 26.07.2015, 20:00Belgická Jupiler Pro League • 1. kolo

Zápas je u konce a domácí nakonec porážejí Royal Mouscron 2:1. Začátek druhé půlky byl pomalý jako ten v prvním poločase. Charleroi se zatáhla a Mouscron se snažil hrát více útočně. Odměna pro hosty přišla v 71. minutě, kdy si po rohovém kopu balón do vlastní sítě srazil Dewaest a snížil tak skóre na 2:1. Royal stále tlačil, ale vyrovnání se už nedočkal, a tak první tři body připadly Charleroii. Ode mě je to dneska všechno, užijte si zbytek večera a někdy zase na shledanou. (21:59:28)

90+5

90+5
    Z rohu nebylo nic a hned poté bylo uktání ukončeno.

90+5
    Na poslední rohový kop spěchá do šestnáctky i gólman Mouscronu.

90+1
    Boumedienne střílel z otočky pouze doprostřed branky.

89
    Střídání v týmu Sporting Charleroi: ze hřiště odchází Saglik, přichází Gálvez López.
    Střídání v týmu Royal Mouscron-Péruwelz: ze hřiště odchází Michel, přichází Amallah.
    Střídání v týmu Royal Mouscron-Péruwelz: ze hřiště odchází Kocur, přichází Tirpan.
    Dnešní zápas na Stade du Pays de Charloroi sleduje podle oficiální zprávy domácího týmu 6 691 diváků.

86
    Rohový kop se Charleroii podařilo ubránit a mohou vepředu tahat vteřinky.

85
    Další střela od hostí byla sražena na rohový kop.

83
    Tlak Mouscronu stále roste, dokáže do konce vyrovnat?

79
    Střídání v týmu Sporting Charleroi: ze hřiště odchází Pollet, přichází Ferber.

78
    Hosté rozehráli rohový kop na krátko, ale Michel prováhal okamžik ke střele.

74
    N'Ganga si řekl o žlutou kartu a dostal ji.
    71. Sebastien DEWAEST (vlastní gól) - 2:1

71
    Mouscron právě vstřelil branku! Hosté snížili, po rohovém kopu se hlavou trefil do vlastní sítě SEBASTIEN DEWAEST! 2:1.
    71. Nádherný fotbalový moment v podání střílejícího Dingomeho (Royal Mouscron) a brankáře Penneteaua (Charleroi), který vytáhl fantastický zákrok.