Wolfsberger – Austria 0:2 (kon.)
RZ Pellets Wolfsberger AC
0:2 (0:1)
FK Austria Vídeň
Neděle 26.07.2015, 16:30 • Lavanttal-Arena, Wolfsberg (Kapacita: 9 000) • Rakouská Bundesliga • 1. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek nedělního večera a někdy příště opět na shledanou. (18:25:23)

Dnešní utkání je za námi. Hosté dnes zcela zaslouženě vítězí a připisují si do tabulky první tři body. Na první branku jsme si museli počkat až do 37. minuty, když se z penalty trefil Gorgon, poté se ještě trefil v 59. minutě Grünwald. Hosté se tak dostávají v tabulce na druhé místo, hned za Rapid Vídeň.

Držení míče: 44% – 56%
    Střely celkem: 9 – 14
    Střely na branku: 1 – 6
    Střely mimo branku: 5 – 5

90+4

90+3
    Hra se nyní pohybuje spíše ve středu hřiště.

90+1
    Rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90+1
    Hosté se ještě dostali do velké šance! De Paula však v tutové šanci trefil pouze Koflera.

89
    Hosté střídají. Hřiště opouští Gorgon a místo něj nastupuje De Paula.

88
    Domácí střídají. Hřiště opouští Jacobo Ynclan a místo něj nastupuje Zulj.

86
    Zápas už se téměř jen dohrává, hosté se ani už nesnaží vstřelit další branky.

85
    Hosté drží stále míč na svých kopačkách a už s ním příliš dopředu nepospíchají.

83
    Hosté nyní drží míč na svých kopačkách a kombinují s ním na vlastní polovině.

82
    Wernitznig nyní poslal do vápna centr z pravé strany, který však končí pouze v rukavicích Almera.

81
    Vukojevič nyní napřáhl ke střele z hranice vápna, jeho střele však chyběla jak razance, tak i přesnost a míč tak v pohodě chytá Kofler.