Příbram – Mladá Boleslav 3:2 (kon.) | Jablonec – Slavia 0:2 (kon.) | Hr. Králové – Jihlava 1:1 (kon.)
FK Příbram
3:2 (2:1)
FK Mladá Boleslav
Pondělí 27.07.2015, 13:00 • Energon Arena, Příbram (rezervní hřiště) • Juniorská liga • 1. kolo

Příbram vstoupila do nového ročníku Juniorské ligy výhrou, když porazila obhájce titulu z Mladé Boleslavi. Domácí fotbalisté sice ztratili dvoubrankové vedení, dvanáct minut před koncem se ale prosadil Antonín Barák, který vstřelil ve šlágru úvodního kola dva góly a rozhodl o tom, že všechny tři body zůstanou v Příbrami. (15:21:30)

90+2

90
    Štěpánu Hlinkovi scházely k zakončení centimetry po přihrávce Šindeláře.

89
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Junek, přichází Šindelář.

89
    Patrik Červeňák dostává žlutou kartu za prostesty.

85
    Mladá Boleslav se dostala do zakončení. Jejich střela po zakončení po centru z pravé strany však zamířila pouze do míst, kde stál brankář Ondřej Kočí.

85
    Adam Pajer dostává od rozhodčího žlutou kartu za řeči.

83
    Domácí se ale ani v jednom případě do zakončení nedostali.

82
    Příbram vybojovala v rychlém sledu dva rohové kopy.

79
    Vzápětí mohlo být rychle vyrovnáno, když přízemní střela v podání střídajícího Tomáše Ladry zamířila těsně vedle tyče!

79
    Příbram právě vstřelila branku!
    ANTONÍN BARÁK zakončil krásnou kombinaci po pravé straně a z blízkosti nedal Godulovi šanci!

75
    Příbramští rozehráli čtvrthodiny před koncem rohový kop, po jehož rozehráni se na vzdálenější tyči jeden z domácích fotbalistů těsně nedostal nedostal k zakončení.

73
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Štěpán Holý, přichází Denis Lanka.

70
    Kocourkovo selhání mohl potrestat Patrik Brandner. Mezi nohami vybíhajícího Godulu prostřelit nedokázal.

69
    Jakub Kocourek mohl dokončit fantastický comeback Mladé Boleslavi. Jeho střela z metru po přízemním centru z levého křídla skončila nad břevnem!

68
    V Příbrami se nyní hraje fotbal nahoru dolů, kde ani jeden tým se není schopen dostat do zakončení.

67
    Godula se ocitl pod tlakem pressujícího Patrika Červeňáka a raději zahrál míč za postranní čáru.

63
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Albina, přichází Ladra.

63
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Hájek, přichází Šrain.

59
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    DANIEL BARTL vyrovnává po skvělé akci po pravém křídle, na jejímž konci zamířil přesně hlavičkou pod břevno a upravil tak skóre na 2:2.

55
    Antonín Barák se dostal k odraženému míči a jeho přízemní střela zpoza pokutového území zamířila těsně vedle pravé tyče.

52
    Hráči Mladé Boleslavi následný rohový kop odvrátili, stejně jako standardní situaci z levé strany.

51
    Příbram zahrozila z rychlého protiútoku a vybojovala rohový kop.

48
    Adam Pajer se v malém pokutovém území prodral ke střele, která mířila ke vzdálenější levé tyči. Míč ale nakonec mezi tři tyče nezamířila doletěl až za postranní čáru.

47
    Lukáš Vraštil pálil těsně vedle pravé tyče. Jeho zakončení ale bylo kvůli ofsajdu zbytečné.

46
    Dosoudil při odkopu podklouzl. Hrozící nebezpečí ale i tak zvládl s nepublikovatelnými slovy zažehnat.

46
    Příbram rozehrála druhý poločas, do kterého oba týmy vstoupily ve stejném složení.

46

Dnešní utkání sleduje 50 diváků.

Skončil nám první poločas utkání úvodního kola Juniorské ligy, po němž vede Příbram nad Mladou Boleslavi 2:1. Domácím hráčům se v utkání po dvou centrech přímo ze hry v úvodu utkání podařilo vytvořit dvoubrankový náskok. V závěru zápasu si Mladé Boleslav vytvořila tlak, z kterého domácí hráče zatlačila před jejich bránu. V posledních sekundách vybojovali hosté rohový kop, z kterého vstřelili gól do šatny a snížili náskok domácích na rozdíl jediné branky.

45
    45. Vojtěch KUBISTA - 2:1

45
    Mladá Boleslav v závěru prvního poločasu vybojovala rohový kop, z kterého VOJTĚCH KUBISTA zamířil hlavou přesně k pravé tyči.

43
    Kateřiňák je v pořádku a ze zázemí se vrací zpět do hřiště.

42
    Jiří Kateřiňák podstoupil ve středu hřiště souboj, po kterém musí být ošetřován.

39
    Mladá Boleslav se po dlouhé odmlce dostala do zakončení. Následná střela se ovšem mezi tři tyče nevešla.

36
    Do konce prvního poločasu zbývá necelých deset minut. Příbram drží zatím dvoubrankové vedení.

31
    Jako voda přes beton nejsou schopni mladoboleslavští projít přes obranu soupeře.

30
    Dosoudil, který hraje za Příbram i prvoligové zápasy, skvěle organizuje dnešní obranu, která dnes připomíná betonovou zeď.

26
    Příbramští hráči do soupeře dobře zajíždějí, z čehož pramení standardní situace. Boleslav se ale z žádné z nich do zakončení nedostala.

24
    Mladá Boleslav nyní zatlačila. Domácí hráči dobře brání a včas přistupují k hráčům soupeře.

21
    Adam Pajer mohl vzápětí vrátit hosty rychle zpět do hry. Jeho táhla střela zpoza šestnáctky ale zhruba o metr a půl minula horní roh příbramské brány.
    21. Patrik BRANDNER - 2:0

21
    PATRIK BRANDNER i skvěle naběhl na přední tyč a krásný centr z pravé strany umístil diagonální střelou k vzdálenější levé tyči.

18
    Příbram se ujala vedení a směrem vpřed je nebezpečnější.
    18. Antonín BARÁK - 1:0

18
    ANTONÍN BARÁK využil zaváhání brankáře Goduly, který nedokázal udržet prudký centr z levé strany a jeho následný oblouček zapadl přesně k pravé tyči.

16
    Po čtvrthodině zápasu začalo v Příbrami prudce pršet.
    14. Žlutá karta

14
    Žlutou kartu dostává Štěpán Hlinka (1.FK Příbram).

13
    Standardní situace Mladé Boleslavi nic nepřinesla a domácí se ubránili.

12
    Dosoudil dojel Pajera a Mladá Boleslav tak bude rozehrávat standardní situaci.

10
    Ještě že tak Holý učinil, protože hosté by tak šli dva na jednoho sami na bránu.

9
    Příbram se dopustila ve středu hřiště zbytečné chyby v rozehrávce a Mladá Boleslav tak mohla jít do rychlého protiútoku. Ten však zastavil taktickým faulem Holý.

7
    Končal se snažil prosadit po levém křídle u rohového praporku. Míč si ale příliš předkopl a nestihl tak odcentrovat.

5
    Tregler byl faulován uprostřed hřiště a vybojoval pro svůj tým standardní situaci.

3
    Kozma hledal dlouhým pasem podél postranní čáry rozběhnutého Vraštila. Jeho nákop byl ale příliš dlouhý a skončil v zázemí.

1
    Adam Hájek po autovém vhazování na levé straně napřáhl zpoza šestnáctky. Jeho střela však zamířila pouze doprostřed brány kde stál připravený Godula.

1
    Výkop do prvního poločasu měli fotbalisté Mladé Boleslavi.

1

Před začátkem zápasu se v Příbrami spustil prudký liják, po kterém stále ještě poprchává. Nicméně oba týmy jsou již připravené a zápas bude moci za pár okamžiků začít.

1.FK Příbram: Kočí – Junek, Končal, Tregler, Holý, Červeňák, Brandner, Hlinka "C", Barák, Hájek, Dosoudil
    Náhradníci: Laňka, Šindelář, Šrain, Hušek, Šedivý

FK Mladá Boleslav: Godula – Vraštil, Kubista, Koch, Milla, Kocourek, Bartl, Kateřiňák, Albina, Pajer, Kozma "C"
    Náhradníci: Lukeš, Bojda, Wolf, Bečirevič, Lacek, Ladra, Roudnický

Rozhodčí: Houdek – Kožár, Pastyřík.

Poslední vzájemný zápas

Týmy 1.FK Příbrami a FK Mladé Boleslavi se naposledy střetly v Energon Areně 26. března 2015, kdy se ve 28. kole Juniorské ligy radovali z vítězství 2:1 fotbalisté domácí Příbrami, v jejímž dresu se krátce po přestávce v rozmezí pouhých pěti minut prosadili Brandner a Srain. V třiasedmdesáté minutě sice Mladá Boleslav snížila zásluhou Milly, vyrovnat už se ji však nepodařilo.

FK Mladá Boleslav bude chtít navázat na skvělé výkony ze závěru loňské sezóny, během kterého vyhrála šest utkání v řadě a do sítě soupeře vsítila v každém zápase minimálně tři góly, přičemž maximálně inkasovala jeden. Juniorka Mladé Boleslavi vstupuje do nového ročníku Juniorské ligy jako obhájce titulu poté, co loni skončila o dva body první právě před Příbramí.

1.FK Příbram

Juniorka 1. FK Příbrami prožila náročnou přípravu, během níž toho její hráči museli hodně naběhat. Hráči do 19 let, kteří si mimochodem zahrají UEFA Champinos League, vyzvali během přípravy v městském derby áčko Spartaku Příbram, s kterým remizovali 2:2. 1.FK Příbram v loňském ročníku bojovala o titul, nakonec však skončila těsně druhá.

Fotbalisté 1.FK Příbrami vstoupí do nového ročníku Juniorské ligy 2015/16 domácím zápasem proti FK Mladá Boleslav, kterým Vás přímo z Energon Areny s potěšením a radostí provede Tomáš Reiner.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.