Vítkovice – Minsk 3:5 (kon.) | Olomouc – Kometa Brno 4:3 (3:0 po s.n.) | HC Slovan – N.Novgorod 2:1 (kon.)
Plzeň – Kladno 3:1 (kon.)
HC Slovan Bratislava
2:1 (1:0, 0:1, 1:0)
Torpedo Nižnij Novgorod
sk Úterý 28.07.2015, 18:00Přípravné zápasy

S konštatovaním, že Slovan Bratislava zvíťazil v prípravnom zápase nad Torpedo Nižnij Novgorod tesne 2:1, sa s vami lúčim a prajem príjemný zvyšok večera! (20:05:07)

Slovan prežil aj záverečný tlak súpera, a raduje sa z veľmi cenného víťazstva 2:1! Sledovali sme zápas plný vylúčení, v záverečnej tretine dokonca vzplanuli aj emócie, napokon bol o gól lepší slovenský zástupca v KHL. Belasí dvakrát skórovali v presilovej hre, presadili sa útočníci Žiga Jeglič a Ladislav Nagy. Zachytali si obaja brankári Slovana, Garnett aj Brust boli oporami a prispeli k víťazstvu.

59:26
    V samotnom závere to skúšal Sergej Kosticyn, Brust proti jeho strele zasiahol!

58:50
    Ruský tím si vzal oddychový čas, zrejme po ňom skúsi aj hru bez brankára!

58:21
    Torpedo sa tlačí do útočného pásma, snaží sa vyrovnať skóre, avšak belasí bránia veľmi dobre. Brust v týchto chvíľach bez vážneho zásahu.

56:27
    Ladislav Nagy je teraz platný pri získavaní cenných sekúnd plynúcich do konca tretiny, prešiel cez klzisko a v útočnom pásme úspešne podržal puk.

55:29
    Slovan Bratislava dal gól!
    Tak to je paráda, Slovan využíva presilovú hru a tesne pred koncom tretej tretiny sa ujíma vedenia! Presadil sa kanonier belasých, skúsený LADISLAV NAGY, a veru sledujeme veľkú radosť v tíme slovenského zástupcu v KHL!

54:59
    Belasí sa ubránili, teraz budú naopak oni hrať presilovku! Vylúčený je za faul lakťom Pepelyaev!

52:59
    Slovan prežil oslabenie, hrá v plnom počte a môže ísť dopredu.

50:59
    Nižnij Novgorod bude hrať presilovú hru! Menší trest inkasuje obranca belasých Ivan Švarný.

50:00
    Máme pred sebou poslednú 10-minútovku, momentálne to nie je taká hokejová krása, skôr sledujeme boj o každý centimeter ľadu.

48:10
    Rusi prežili hru v oslabení, už hrajú v plnom počte, zápas pomaly smeruje k svojmu vyvrcholeniu!

47:41
    Slovan mohol inkasovať v presilovke! Pepelyaev sa dostal do blízkosti Brusta, s ktorým sa aj nepríjemne zrazil, všetko však dopadlo k spokojnosti kanadského brankára belasých, ktorý udržal puk pred čiarou.

46:10
    Belasí si zahrajú presilovú hru. Schladiť hlavu si ide na trestnú lavicu Aleksey Pepeljaev, ktorý dostal desaťminútový osobný trest za nešportové správanie + dve minúty za hrubosť, keďže vyvolal šarvátku. Slovan hrá tak presilovú hru 4:3.

46:10
    V 47. minúte prichádza vzájomné vylúčenie. Za hrubosť mieria na trestnú lavicu Aleksey Pepeljaev (Torpedo) a Tomáš Bulik (Slovan).

44:43
    Na väčšiu gólovú šancu v tretej tretine ešte stále čakáme. Stav je v piatej minúte tretej tretiny nerozhodný 1:1.