Kajrat – Aberdeen 2:1 (kon.) | Elfsborg – Odd 2:1 (kon.) | Liberec – Kirjat Šmona 2:1 (kon.)
Apollon Limassol – Qäbälä 1:1 (kon.) | Sturm Graz – Kazaň 2:3 (kon.) | PAOK – Trnava 1:0 (kon.)
AIK Stockholm – Atromitos 1:3 (kon.) | Rheindorf Altach – Guimarães 2:1 (kon.) | FK Krasnodar – Slovan Bratislava 2:0 (kon.)
Curych – Dinamo Minsk 0:1 (kon.) | Thun – Vaduz 0:0 (kon.) | Žilina – Vorskla Poltava 2:0 (kon.)
Alkmaar – Başakşehir 2:0 (kon.) | Târgu Mureş – Saint-Étienne 0:3 (kon.) | Debrecín – Rosenborg 2:3 (kon.)
Kukësi – Legia 0:3 (kont.) | FK Rabotnički – Trabzonspor 1:0 (kon.) | Brøndby – Omonia Nikósie 0:0 (kon.)
Standard – Željezničar Sarajevo 2:1 (kon.) | Charleroi – Zorja Luhansk 0:2 (kon.) | Bordeaux – Larnaka 3:0 (kon.)
West Ham – Astra Giurgiu 2:2 (kon.) | Ath. Bilbao – Keşla FK 2:0 (kon.) | Hajduk Split – Strømsgodset 2:0 (kon.)
Belenenses – Göteborg 2:1 (kon.) | Sampdoria – Vojvodina 0:4 (kon.) | Wolfsberger – Dortmund 0:1 (kon.)
Southampton – Arnhem 3:0 (kon.)
Debrecín VSC
2:3 (1:0)
Rosenborg BK
Čtvrtek 30.07.2015, 20:00 • Nagyerdei Stadion (Debrecín) • Evropská liga (předkola) • 3. předkolo

To je ode mě z tohoto zápasu vše. Na shledanou u nějakého dalšího online přenosu. (21:59:59)

Ve druhém poločase se s brankami roztrhl pytel a zápas nakonec končí vítězstvím Rosenborgu, který si odváží výborný výsledek do odvety. Hosté byli ve druhém poločase lepší a zaslouženě otočili výsledek, ale poslední slovo měli přeci jen domácí, když se v 90. minutě prosadil Adám Bódi. Debrecín však přesto nemá pozici pro odvetu vůbec dobrou.

90+4

90+3
    Domácím se nedaří dostat na dostřel soupeřovy brány.

90+1
    Nastavují se čtyři minuty.

90+1
    Střídání v týmu Rosenborg BK: ze hřiště odchází Mikkelsen, přichází Riski.
    90. Adám BÓDI - 2:3

90
    Debrecín právě vstřelil branku!
    Domácí rychle odpovídají na Mikkelsenovu branku! Varga vystřelil zpoza vápna a Hansenovi se nepodařilo zkrotit míč, který vyrazil jen před sebe, načež se z dorážky dokázal prosadit ADÁM BÓDI.
    87. Tobias MIKKELSEN - 1:3

87
    Rosenborg právě vstřelil branku!
    TOBIAS MIKKELSEN se z levé strany dostal do zakončení a bezchybně našel mezeru mezi brankářem Verpeczem a bližší tyčí domácí brány.

84
    Střídání v týmu Debreceni VSC: ze hřiště odchází Tisza, přichází Mihelič.
    Střídání v týmu Debreceni VSC: ze hřiště odchází Szakály, přichází Zsidai.

84
    Vilhjálmsson teď protáhl Verpecte povedenou střelou z dálky a bude z toho další roh pro Rosenborg.

82
    Rosenborg se sympaticky stále snaží útočit a nyní získal rohový kop.

81
    Domácím teď utekl míč do zámezí, takže odkopávat bude Hansen.

80
    Střídání v týmu Rosenborg BK: ze hřiště odchází Søderlund, přichází Vilhjálmsson.

77
    Hosté se dostali do útoku a přihrávka z levé strany mířila do pokutového území, kde jeden z obránců srazil skluzem míč přímo na Verpecze.

75
    Domácí se snaží vytvořit si herní převahu, ale Rosenborg teď hraje přesně to, co potřebuje, a nepouští svého soupeře do šancí.

73
    Střídání v týmu Rosenborg BK: ze hřiště odchází Helland, přichází de Lanlay.

71
    Jensen zkusil vystřelit z velké dálky, přízemní střelou mířil ke vzdálenější tyči, ale balón pouze minul bránu.