po penal. (5:4)
VfL Wolfsburg
1:1 (0:0)
Bayern Mnichov
Sobota 01.08.2015, 20:30 • Volkswagen Arena, Wolfsburg • Německý superpohár • Finále

Z mé strany je to pro dnešek vše. Děkuji Vám za pozornost, přeji hezký zbytek víkendu a někdy příště u online přenosů se budu těšit na počtenou! (22:52:59)
    Vítězem Německého superpoháru se stává VfL Wolfsburg!

Brazilský kapitán Wolfsburgu Naldo zvedá nad hlavu trofej pro vítěze letošního Německého superpoháru!

Na připravené pódium postupně přichází všichni hráči Wolfsburgu, mezi nimi i zranění Diego Benaglio a Luiz Gustavo. Jako poslední jsou na řadě kapitán Naldo a hlavní trenér Dieter Hecking.
    Radost hráčů Wolfsburgu byla opravdu obrovská!

Je dobojováno! Wolfsburg vítězí na penalty a poprvé v historii tak vítězí v Německém superpoháru! Sledovali jsme skvělé utkání, hra měla spád a skvělé tempo. Pojďme si postupně projít jak se dnešní výsledek zrodil!

V úvodu byli lepším celkem hosté, jejichž aktivita vyústila v Boatengovu ránu do horní tyče! Postupem času přebírali iniciativu Vlci, ale jak Vierinha, tak Perišić zamířili jen o kousek vedle. Největší příležitost první půle měl na své kopačce Kevin De Bruyne, který ale nevyužil Neuerova zaváhání a netrefil úplně odkrytou branku!

Lepší vstup do druhého poločasu měli opět hráči Bayernu a tentokráte ze svého tlaku vytěžili i úvodní branku, když Casteelse překonal Arjen Robben. Hráči bavorského velkoklubu poté měli ještě několik tutových příležitostí, ale žádnou z nich neproměnili, čehož mohou nyní velice litovat. Wolfsburg poslal do hry další dva útočníky Bendtnera a Kruseho a byl to právě dánský útočník Nicklas Bendtner, kdo se v devětaosmdesáté minutě postaral o vyrovnání!

V penaltovém rozstřelu se jediným nepřesným střelcem stal Xabi Alonso, jehož fantastickým zákrokem vychytal Koen Casteels. Rozhodující penaltu proměnil Nicklas Bendtner, hrdina dnešního utkání, a Wolfsburg tak začíná letošní sezónu na výbornou!

Hrdina Nicklas Bendtner proměnil penaltu a rozpoutal oslavy Wolfsburgu

5. série
    5:4
    Nicklas Bendtner je hrdinou! Svou penaltu poslal nekompromisně pod víko a Wolfsburg vítězí!

5. série
    4:4
    Douglas Costa těžkou situaci zvládl a drží Mnichov ve hře!

4. série
    4:3
    Neuer ani napočtvrté netrefil správně stranu! Kruse zvyšuje na 4:3
    .

4. série
    3:3
    Hostující kapitán Lahm drží nervy na uzdě a proměňuje!

3. série
    3:2
    Schürrle s ledovým klidem zavěsil k pravé tyči, Wolfsburg je stále o jednu branku napřed!