Kazaň – Sturm Graz 1:1 (kon.) | Qäbälä – Apollon Limassol 1:0 (kon.) | Keşla FK – Ath. Bilbao 0:0 (kon.)
Omonia Nikósie – Brøndby 2:2 (kon.) | Trabzonspor – FK Rabotnički 1:1 (po pr.) | Odd – Elfsborg 2:0 (kon.)
Kirjat Šmona – Liberec 0:3 (kon.) | Göteborg – Belenenses 0:0 (kon.) | Strømsgodset – Hajduk Split 0:2 (kon.)
Rosenborg – Debrecín 3:1 (kon.) | Vorskla Poltava – Žilina 3:1 (po pr.) | Başakşehir – Alkmaar 1:2 (kon.)
Dinamo Minsk – Curych 1:1 (po pr.) | Larnaka – Bordeaux 0:1 (kon.) | Vaduz – Thun 2:2 (kon.)
Kodaň – Jablonec 2:3 (kon.) | Saint-Étienne – Târgu Mureş 1:2 (kon.) | Zorja Luhansk – Charleroi 3:0 (kon.)
Arnhem – Southampton 0:2 (kon.) | Atromitos – AIK Stockholm 1:0 (kon.) | Željezničar Sarajevo – Standard 0:1 (kon.)
Astra Giurgiu – West Ham 2:1 (kon.) | Trnava – PAOK 1:1 (kon.) | Slovan Bratislava – FK Krasnodar 3:3 (kon.)
Dortmund – Wolfsberger 5:0 (kon.) | Aberdeen – Kajrat 1:1 (kon.) | Vojvodina – Sampdoria 0:2 (kon.)
Legia – Kukësi 1:0 (kon.) | Guimarães – Rheindorf Altach 1:4 (kon.)
Vitória SC Guimarães
1:4 (0:1)
SC Rheindorf Altach
Čtvrtek 06.08.2015, 22:15 • Estádio D. Afonso Henriques, Guimaraes • Evropská liga (předkola) • 3. předkolo

To už je pro dnešek z Evropské ligy vše. Dobrou noc! (00:14:43)

Fotbalisté SC Rheindorf Altach zvítězili na hřišti Vitórie Guimarães 1:4 a v součtu s domácím zápasem postupují do play-off Evropské ligy celkovým skóre 2:6. Čekalo se, že portugalský tým dnes ještě zabojuje o postup, ale nestalo se tak. Hosté otevřeli skóre utkání ve 31. minutě, kdy se po rohu prosadil kapitán Netzer a ve druhé půli přidali další tři zásahy. Domácí nejprve nalomil vlastní gól, který si vstřelil v 59. minutě Pedro Correia, a o čtyři minuty později je definitivně dorazil Prokopic. V 67. minutě sice snížil Tomané na 1:3, ale vzápětí se nechal vyloučit nešťastník Correia. Výsledek utkání pak pečetil ve třetí minutě nastavení Lienhart. Rakušané se tak mohou těšit na páteční los play-off, naopak pro Guimarães pouť pohárovou Evropou pro letošek končí.
    Leinhart zakončil snový zápas z pohledu Rheindorfu Altach, který v Guimarãesi zvítězil 4:1 a oslavuje postup 4. předkola UEFA Europa League, jehož los je na programu již zítra!

90+5
    90+3. Andreas LIENHART - 1:4

90+3
    Rheindorf Altach právě vstřelil branku!
    Hosté dávají razítko na svůj postup! Prokopic prostrčil míč na Aignera, který šel sám na brankáře. Přestože již byl ve stoprocentní šanci, ještě nezištně předložil balón ANDREASOVI LIENHARTOVI, jenž měl před sebou už jen prázdnou bránu – 1:4.

90+2
    Ricardo Valente v pokutovém území sehrál divadlo a místo penalty si vykoledoval žlutou kartu za filmování.

90+1
    Ngwat-Mahop byl v ofsajdu, rozehrávat bude Douglas.

90+1
    Rozhodčí Gautier nastaví ještě pět minut.

89
    Otávio v běžeckém souboji lehce strčil do Hofbauera, který se skácel na zem až příliš teatrárně. Možná i proto francouzský sudí nepískal faul.

88
    Hosté důrazně napadali rozehrávku soupeře. Jäger však nakonec fauloval.

86
    Střídání v týmu SC Rheindorf Altach: ze hřiště odchází Luxbacher, přichází Hofbauer.

86
    A nakonec se dočkali. Alex je za svou hru rukou potrestán.

85
    Alex zastavil přihrávku Ngwata-Mahopa rukou. Hosté se dožadují žluté karty.

84
    Dlouhý nákop skončil až u Lukseho.

83
    Ten zahrával Otávio. Zakončující Tomané bránu netrefil.

82
    Ricardo Valente se v šestnáctce dobře uvolnil, ale jeden z hostujících obránců mu na poslední chvíli vypíchl míč. Je z toho roh.

81
    Lukse v pohodě zlikvidoval také hlavičku Tomaného.

Martin Augustin

Branky: 67. Tomané – 31. Netzer, 59. Correia (vla.), 63. Prokopiс, 90+3. Lienhart

Karty:   41. Moreno (GUM), 71. Tomané (GUM), 86. Alex (GUM), 90+2. Valente (GUM) – 8. Seeger (ALT), 43. Netzer (ALT), 49. Jäger (ALT), 79. Aigner (ALT)   73. Correia (GUM)

Vitória SC Guimarães: Douglas – Correia, Alfonso, Moreno (C), Luís Rocha (59. Tomané) – Bruno Alves (46. Otávio), Cafú – Alex, Tozé, Licá (69. Ricardo Valente) – Dourado.
    Náhradníci: Assis – Pedrão, Otávio, Saré, Ricardo Valente, Tomané, Montoya.

SC Rheindorf Altach: Lukse – Lienhart, Zwischenbrugger, Ortiz, Zech – Ngwat-Mahop, Netzer (C) (63. Roth), Jäger, Luxbacher (86. Hofbauer) – Seeger (67. Aigner), Prokopiс.
    Náhradníci: Kobras – Pöllhuber, Hofbauer. Salomon, Roth, Barrera, Aigner.

Rozhodčí: Gautier – Jeanne, Luzi (FRA)