Mladá Boleslav – Sparta 1:2 (kon.) | Pardubice – Mountfield HK 5:4 (kon.)
BK Mladá Boleslav
1:2 (1:1, 0:0, 0:1)
HC Sparta Praha
Pátek 07.08.2015, 12:00 • ŠKOENERGO Aréna, Mladá Boleslav • Přípravné zápasy juniorů

Je dobojováno! Marek Pulkrab v 54. minutě rozsekl do té doby vyrovnaný zápas a rozhodl o těsném vítězství Sparty. Z naší strany je to vše, příště na počtenou! (13:59:40)

59:28
    Oddechový čas pro hosty.

59:04
    Domácí to zkouší v šesti, Groh odjíždí na střídačku!

59:00
    Běží poslední minuta třetí třetiny!

58:38
    Němec zkusil štěstí z ostrého úhlu, ale jeho rána se mezi tři tyče nevešla.

57:47
    Oddechový čas pro domácí.

57:24
    Jan Havel mohl definitivně rozhodnout, ale tváří v tvář Grohovi přestřelil!

56:45
    Havel střádá cenné vteřinky v rohu kluziště, Sparťané střeží svou modrou čáru a nepouštějí Bruslaře do šancí.

55:57
    Do konce zápasu zbývají nějaké čtyři minuty a Bruslaři se snaží dohnat jednogólové manko.

54:29
    Mašek měl na holi vyrovnání, ale ze skvělé pozice trefil jen Brízgalovu lapačku!

53:40
    Sparta právě vstřelila branku!
    Hosté trestají dvě nevyužité přesilovky Bruslařů a jdou do vedení! Havlův pas našel MARKA PULKRABA, který překonal bezmocného Groha. Asistence: Jan Havel, Martin Jandus.

53:21

52:28
    Ani tato přesilovka domácím vůbec nevychází, Brízgala dosud nemusel vytáhnout jediný zákrok.

51:21
    Za sekání si jde na dvě minuty odpočinout za katr Procházka (SPA)

50:53
    Seniorova zadovka zamýšleného adresáta nenašla.

50:12

49:28
    A znovu. Oba celky střídají, do konce základní hrací doby zbývá něco málo přes deset minut.

49:04
    Bruslařům to v této početní výhodě moc nejde, hosté se už několikrát osvobodili.

Vojtěch Balon

Branky a nahrávky: 3. Průšek (Žalud) – 8. Lojka (Havel, Michnáč), 54. Pulkrab (Havel, Jandus)

BK Mladá Boleslav: Groh (Kořínek) – Tůma, Červinský, Mattis, Žalud, Mašek, Marček, Mlčoch – Motloch, Brzák, Borovec – Průšek, Pätoprstý, Pořízek – Rýpar, Gola, Němec – Vaníček, Prokop, Veselý.
    HC Sparta Praha: Brízgala (Chour) – Kadeřávek, Jandus M., Bednařík, Knobloch, Šťastný, Duben, Vlad, Bureš, Michnáč, Pulkráb, Havel, Procházka, Lojka, Jandus T., Kulda, Klindera, Krátký, Senior.