Bohemians 1905 – Olomouc 1:1 (kon.) | Příbram – Teplice 3:2 (kon.) | Ostrava – Mladá Boleslav 2:2 (kon.)
Bohemians Praha 1905
1:1 (1:1)
SK Sigma Olomouc
Sobota 08.08.2015, 17:00Synot liga • 3. kolo

A z mé strany je to vše. Z vyhřátého Ďolíčku se s vámi loučí Jakub Janoušek. U fotbalu na onlajny.com zase někdy, na počtenou. (18:57:13)

Je dobojováno. V Ďolíčku podali lepší výkon domácí klokani, kteří si vybudovali většinu velkých šancí. Ty ale neproměnili a proto se nakonec oba týmy rozešly smírně. V první půli skóroval nejprve Václav Vašíček, následně vyrovnával Michal Šmíd.

90+3

90+2
    Po kterém se znovu ocitl u míče, znovu však nastřelil jen těla hráčů soupeře.

90+1
    Acosta se snažil propálit obranný blok. To se mu sice nepovedlo, ale vybojoval cenný rohový kop.

90
    Nastavují se tři minuty.

89
    Na vlastní půli v souboji o míč nabral Akulinin kolenem Davida Housku, za což vidí žlutou kartu.

88
    Navrátil je zpět a hra pokračuje.

87
    Mezitím se u rohového praporku svíjí olomoucký Navrátil. Vypadá to, že má po hektickém zápase křeče.

87
    Bartek centroval na zadní tyč Schickovi. Který ze vzduchu netrefil balón ideálně.

85
    Gajičův faul ve středu hřiště je oceněn žlutou kartou.

85
    Trenér Kalvoda naposledy střídá. Ze hry je stažen Juraj Halenár a místo něj nastupuje vysoký Tomáš Chorý.

84
    Nabíhajícího Navrátila zastavil praporek pomezního.

83
    Stále ještě není rozhodnuto a hra je v posledních minutách hodně rozpačitá.

81
    Fanoušci klokanů nyní skandují "Fandíme slušně". Dá se předpokládat, že je to reakce na hanlivé výroky Hanáků z předchozích minut.

80
    Pro Jakuba Petra to byla zároveň poslední akce v zápase. Na jeho místo nastupuje Tomáš Zahradníček.

79
    Do brejku vyrazil Petr, jeho střela z úhlu sice nebyla špatná, ale Zlámala neohrozila.

78
    Buchta se opět protáhl. Z levé strany totiž přilétl balón na který se sbíhali hráči v zeleném. Gólman hostí boxuje pryč.