Bohemians 1905 – Olomouc | 1:1 (kon.) | | | Příbram – Teplice | 3:2 (kon.) | | | Ostrava – Mladá Boleslav | 2:2 (kon.) |
Pardubice – Třinec | 0:0 (kon.) | | | Táborsko – Hr. Králové | 0:0 (kon.) |
Manchester Utd. – Tottenham | 1:0 (kon.) | | | Bournemouth – Aston Villa | 0:1 (kon.) | | | Norwich – Crystal Palace | 1:3 (kon.) |
Leicester – Sunderland | 4:2 (kon.) | | | Everton – Watford | 2:2 (kon.) | | | Chelsea – Swansea | 2:2 (kon.) |
Nantes – Guingamp | 1:0 (kon.) | | | Montpellier – Angers | 0:2 (kon.) | | | Nice – Monaco | 1:2 (kon.) |
Marseille – Caen | 0:1 (kon.) | | | Bastia – Rennes | 2:1 (kon.) | | | Troyes – GFC Ajaccio | 0:0 (kon.) |
Myjava – Trenčín | 0:1 (kon.) | | | Michalovce – Zlaté Moravce | 2:1 (kon.) |
Chrudim – Benátky n/J | 0:0 (4:3 po pen.) | | | Vltavín – Domažlice | 1:1 (3:5 po pen.) | | | Tachov – Štěchovice | 1:1 (5:6 po pen.) |
Králův Dvůr – Dobrovice | 0:0 (6:5 po pen.) |
Břeclav – Vítkovice | 0:2 (kon.) | | | Mohelnice – Vyškov | 2:2 (kon.) | | | Prostějov – Hulín | 2:1 (kon.) |
Kroměříž – Zlín B | 2:0 (kon.) |
Bohemians 1905 – Sparta | 1:2 (kon.) | | | Ostrava – Teplice | 3:2 (kon.) | | | Slavia – Hr. Králové | 1:1 (kon.) |
Č. Budějovice – Brno | 2:1 (kon.) | | | Olomouc – Mladá Boleslav | 0:0 (kon.) | | | Opava – Jihlava | 3:0 (kon.) |
Pardubice – Příbram | 2:2 (kon.) | | | Zlín – Liberec | 3:1 (kon.) | | | Plzeň – Slovácko | 0:0 (kon.) |
Jablonec – Karviná | 1:0 (kon.) |
Juventus – Lazio | 2:0 (kon.) |
B. Bystrica – Žilina B | 1:2 (kon.) | | | R. Sobota – Prešov | 0:3 (kon.) |
Kerkrade – Heracles | 3:1 (kon.) | | | Feyenoord – Utrecht | 3:2 (kon.) |
Kortrijk – Lokeren | 0:0 (kon.) | | | Westerlo – Leuven | 3:2 (kon.) | | | Sint-Truiden – Oostende | 1:1 (kon.) |
Mechelen – Mouscron | 3:1 (kon.) |
Grödig – Austria | 2:2 (kon.) | | | Mattersburg – Ried | 4:1 (kon.) | | | Admira – Salzburg | 2:2 (kon.) |
Ural – Lok. Moskva | 1:3 (kon.) | | | Machačkala – Dynamo | 2:3 (kon.) |
Zabrze – Jagiellonia | 1:3 (kon.) | | | Pogoň – Górnik Ł. | 0:0 (kon.) | | | Lech Poznaň – Korona | 0:0 (kon.) |
Galatasaray – Bursaspor | 1:0 (kon.) |
Blansko – Přerov | 3:0 (kon.) |
po penal. (5:6)
FK Tachov
1:1
(0:0)
TJ Štěchovice
Sledujte tisíce přímých přenosů na TV Tipsport, největší internetové sportovní televizi!
|
||
Konec zápasu.
(14:13:02)
|
||
VITERNA
|
||
7. série
5:6
|
Viterna neproměňuje.
|
|
TRNKA
|
||
7. série
5:6
|
Trnka proměňuje.
|
|
HABART
|
||
6. série
5:5
|
Habart proměňuje.
|
|
HŘEBEČEK
|
||
6. série
4:5
|
Hřebeček proměňuje.
|
|
KRAVAR
|
||
5. série
4:4
|
Kravar neproměňuje.
|
|
Houdek chytil
|
||
5. série
4:4
|
Brankář Houdek penaltu chytá
|
|
DVOŘÁK
|
||
4. série
4:4
|
Dvořák proměňuje.
|
|
GOLOVKO
|
||
4. série
3:4
|
Golovko proměňuje.
|
|
RUDA
|
||
3. série
3:3
|
Ruda proměňuje.
|
Zdeněk Soukup
Branky:
54. Hudec (pen.) – 87. Kotlík
Rozhodčí: Makovička – Němec, Průcha
Diváci:
Karty: 29. Šácha (TAC), 34. Tříska (TAC) – 44. Trnka (STE), 53. Sňozík (STE)
Neproměněná penalta:
Penaltový rozstřel:
1. série:
0:1 Busta (STE)
1:1 Knakal (TAC)
2. série:
1:2 Švejda (STE)
2:2 Hudec (TAC)
3. série:
2:3 Jakobovský (STE)
3:3 Ruda (TAC)
4. série:
3:4 Golovko (STE)
4:4 Dvořák (TAC)
5. série:
4:4 neproměněná penalta (STE)
4:4 Kravar (TAC)
6. série:
4:5 Hřebeček (STE)
5:5 Habart (TAC)
7. série:
5:6 Trnka (STE)
5:6 Viterna (TAC)
FK Tachov:
Houdek – Habart, Matas, Knakal, Viterna – Tříska (85. Stružka), Kravar, Šácha P. (83. Ruda), Hudec – Hrdlička (71. Folejtar), Dvořák
Náhradníci: Šácha M., Ruda, Kubek, Folejtar, Stružka, Žipaj
Trenér:
TJ Štěchovice: Sňozík – Busta, Švejda, Cienciala (46. Kotlík), Prosek, Pavlík (89. Soukup), Trnka, Říha (75. Novák), Hřebeček, Jakobovský, Möglich (46. Golovko)
Náhradníci: Kotlík, Novák, Jiroušek, Soukup, Golovko
Trenér:
Náhradníci: Šácha M., Ruda, Kubek, Folejtar, Stružka, Žipaj
Trenér:
TJ Štěchovice: Sňozík – Busta, Švejda, Cienciala (46. Kotlík), Prosek, Pavlík (89. Soukup), Trnka, Říha (75. Novák), Hřebeček, Jakobovský, Möglich (46. Golovko)
Náhradníci: Kotlík, Novák, Jiroušek, Soukup, Golovko
Trenér:
Rozhodčí: Makovička – Němec, Průcha
Diváci:
Jakub Zoubek
@zoubekj71