Nantes – Guingamp 1:0 (kon.) | Montpellier – Angers 0:2 (kon.) | Nice – Monaco 1:2 (kon.)
Marseille – Caen 0:1 (kon.) | Bastia – Rennes 2:1 (kon.) | Troyes – GFC Ajaccio 0:0 (kon.)
OGC Nice
1:2 (1:0)
AS Monaco
Sobota 08.08.2015, 21:00 • Allianz Riviera, Nice • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 1. kolo

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:54:03)

Je konec, v malém derby vítězí favorizované Monako, které se v zápase prosadilo až ve druhém poločase. Tedy až po změnách v sestavě a až poté, co byl domácím vyloučen Boscagli. Ve druhé půli se domácí téměř nedostali k míči a nakonec mohou být ještě rádi, že neinkasovali více, než dva góly.

90+2

90+2
    Z nastavených dvou minut již zbývají jen poslední sekundy.

90
    Jenže v souboji o míč fauluje Pléa a domácí si tak znovu vůbec nezahrají.

90
    Toulalan fauluje na útočné polovině, po delší době se Nice dostává k míči.

88
    Za pískotu diváků kombinují hosté na polovině Nice, ovšem domácí již nemají ani síly na nějaký zvrat.

86
    Domácí se sice ubránili, ale u míče jsou opět hosté, kteří v klidu kontrolují závěr zápasu.

85
    A také to zkusil, namířil pod břevno, Hassen musel vyrazit nad branku, rohový kop pro AS, z pravé strany.

85
    Je to navíc v těsné blízkosti pokutového území Nice, Moutinho by to mohl zkusit přímo na branku.

84
    Žlutou kartu dostává Paul Baysse (OGC Nice) za sražení pronikajícího Cavaleira, volný přímý kop pro hosty.

80
    Posledních deset minut zápasu, Monako i nadále útočí, domácí se pouze brání.

78
    Kurzawa vybojoval míč na polovině Nice, ale diváci pískají, "viděli" tam faul z jeho strany, sudí je opačného názoru.

76
    Vincent Koziello posílal nadýchaný centr z pravé strany do vápna Monaka, jeho úmysl ale nikdo nevyslyšel.

74
    Raggi byl nyní ve středovém kruhu doslova inzultován úderem do tváře a sotva se drží na nohou.

73
    Benrahma byl ve vápně Monaka, na levé straně, na okamžik úplně sám, bleskově se k němu ale stáhli dva obránci a bylo po šanci.

72
    Statistika držení míče: 44% : 66%.

71
    Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Anthony Martial, přichází Guido Carrillo.

70
    Bránící Paul Baysse předvedl výtečný obranný skluz, hosté rozehrají rohový kop z levé strany.