Galatasaray – Bursaspor 1:0 (kon.)
Galatasaray Istanbul
1:0 (1:0)
Bursaspor
Sobota 08.08.2015, 19:45 • Ottoman Stadium, Ankara (kapacita: 19.626) • Turecký superpohár

Vítězové superpoháru, hráči Galatasaraye, se již pomalu chystají na převzetí trofeje a já se s vámi tímto loučím. U dalších online přenosu nashledanou. (21:50:04)

Bitva o turecký superpohár je tedy u konce a ze zisku trofeje se radují hráči Galatasaraye. Ti dnes vítězí po brance z 21. minut, kterou povedenou ranou k tyči obstaral Yasin Öztekin. Bursasporu se tak nepodařila odveta za prohru ve finále tureckého poháru a i dnes zůstane bez trofeje.

90+5

90+5
    Pár sekund před závěrečným hvizdem se hráči Bursasporu prosadili k hlavičce v pokutovém území, ale Muslera nakonec drží míč v rukavicích a sudí Cüneyt Çakιr ukončuje boj o první tureckou trofej letošní sezóny.

90+5
    Probíhá poslední minuta nastavení a míč je v autu hluboko na polovině Bursasporu. Ten má zřejmě poslední šanci na útok.

90+4
    Až v nastavení druhého poločasu dostává žlutou kartu také hráč Bursasporu a je jim Ozan Ipek (BRS), který stáhl Öztekina.

90+3
    Josuého centr do velkého vápna odvrácen obranou Galatasaraye a míč letí až k půlící čáře.

90+2
    Hned čtveřice hráčů Galatasaraye se řítila do rozhozené obrany Bursasporu, ale Inanova přihrávka mířila do ofsajdu.

90+1
    Prakticky celou první minutu nastavené doby hry se Galatasarayi podařilo odehrát na útočné polovině. Takto se Bursaspor vyrovnání nedočká.

90
    Ani dva centry mířící do pokutového území Musleru neohrozily. Hlavní rozhodčí mezitím rozhodl o pětiminutovém nastavení.

89
    Emre Colak sklesle odchází do kabiny. Na rozehrání volného kopu si tak ještě potkáme.
    88. Červená karta

88
    Červená karta! Hráč, který přišel na hřiště až 63. minutě, Emre Colak, zezadu šlápl na lýtko Ozana Tufana a hlavní rozhodčí ho bez zaváhání vylučuje! Závěr utkání tak Bursaspor dohraje ve výhodě jednoho muže.

87
    Obrana Galatasaraye pracuje na výbornou a každou kolmou přihrávku likviduje dlouhým odkopem na soupeřovu polovinu.

85
    Čas neúprosně kvapí a Bursasporu se nedaří dostat k zakončení.

84
    Poslední střídání Galatasaraye obstaral Blerim Džemaili, který vystřídal Lukase Podolskiho.

82
    Další rohový kop Bursasporu končí opět neúspěšně. Galatasaray již však nemá převahu, kterou měl v prvním poločase.

81
    Cüneyt Çakιr tasí třetí žlutou kartu zápasu a i potřetí ji ukazuje hráči z istanbulského týmu. Tentokrát je potrestaným Lukas Podolski.

79
    Hlavní rozhodčí nyní citlivě nechal výhodu po šlapáku Chedjoua, ale hráči Bursasporu toho využít nedokázali a zakončení skončilo jen na zádech Hakana Balty.