Táborsko akademie – Jirny 6:1 (kon.) | Převýšov – Kolín 5:1 (kon.) | Most – Žižkov 2:2 (5:3 po pen.)
Brozany – Písek 1:2 (kon.) | Zápy – Čáslav 6:1 (kon.) | Benešov – Union 2013 0:1 (kon.)
po penal. (5:3)
FK Baník Most 1909
2:2 (0:0)
FK Viktoria Žižkov
Neděle 09.08.2015, 17:00 • Fotbalový stadion Josefa Masopusta • Česká fotbalová liga • 1. kolo

Utkání je za námi, domácí si připisují s velkou dávkou štěstí dva body a získávají tak první vítězství v ČFL. (19:07:15)

Střílení penalt začíná.

Druhá půle nám nabídla zajímavou podívanou, ale ještě zajímavější bude penaltový rozstřel, který nás za chvíli čeká.

90+2
    Druhý poločas skončil.

90+1
    Hosté centrovali ze standartní situace do vápna Mostu, ten se zatím urputně brání.

90
    Druhá půle se bude nastavovat o dvě minuty.

89
    Kocourek se teď unáhlil, když posunul míč do vápna, místo aby ho zpracoval a vystřelil.

88
    Domácí se ženou za třetí brankou, hosté působí velmi zaskočeně po dění v posledních minutách.