Lipt. Mikuláš – Martin 1:4 (kon.) | Olomouc – Poprad 0:0 (zruš.) | Liberec – Mladá Boleslav 4:3 (2:1 po s.n.)
Litvínov – Chabarovsk 4:2 (kon.) | Žďár n/S – Břeclav 4:3 (kon.) | Prostějov – Třebíč 3:2 (kon.)
Šumperk – Vsetín 1:5 (kon.) | Litoměřice – Mountfield HK 3:6 (kon.) | Ústí n/L – Kladno 3:1 (kon.)
Slavia – Benátky n/J 1:3 (kon.) | Děčín – Klášterec nO 4:5 (0:1 po s.n.) | Skalica – Piešťany 1:2 (kon.)
Kobra – Klatovy 4:6 (kon.) | Pelhřimov – Tábor 6:7 (0:1 po s.n.) | Mor. Budějovice – Havlíčkův Brod 5:6 (kon.)
Opava – Nový Jičín 6:5 (1:0 po s.n.) | Plzeň – K. Vary 3:4 (1:2 po s.n.) | Kometa Brno – HC Slovan 5:1 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
1:5 (0:0, 1:3, 0:2)
VHK ROBE Vsetín
Úterý 11.08.2015, 18:00 • Zimní stadion Šumperk • Přípravné zápasy

Ve třetí třetině přidali hosté ještě dvě branky. V sedmapadesáté minutě se dokázal prosadit Martin Ambruz o minutu později již na konečných 5:1 upravoval skóre David Jurík. Po konci utkání každé mužstvo jelo tři samostatné nájezdy přičemž jediným kdo se dokázal prosadit byl domácí hráč Marek Haas. (20:09:46)

Vachutka bekhendem trefuje Hromadovy betony. 1:0

Novák vytlačil Vávru ze střelecké pozice, ten trefuje boční síť brány. – 1:0

Gewiese trefil Hromadovu výstroj. – 1:0

Kubo netrefil bránu – 1:0

Marek Haas bekhendovým blafákem proměňuje -1:0

Dvořák se snažil propasírovat puk pod Novákovy betony, ten je ale nechal přitisknuté pevně k sobě. – 0:0

Nyní budou následovat tři samostatné nájezdy na každé straně.

57:27
    Vsetín právě vstřelil branku!
    Tohle je pro Šumperk ledová sprcha. Střelu Josefa Daňka vyrazil Čeněk Novák před sebe, kde byl nikým nehlídaný DAVID JURÍK, ten následně poslal puk pod horní tyčku domácího gólmana. Asistence: Josef Daněk, Jakub Řezáč.

56:54
    Tohle byla od Vsetína hokejová paráda. Puk koloval po ose Žák – Podešva – MARTIN AMBRUZ. Přičemž poslednímu jmenovanému stačilo nastavit poze svou hůl k tomu aby zasunul kotouč za záda Nováka. Asistence: Jan Podešva, Michal Žák.

56:39
    Podešvova střela z levého kruhu končí ve výstroji Čeňka Nováka.

56:28
    Hosté si zahrají přesilovou hru. Karel Plášek dostává dvě minuty za sekání.

56:15
    Tomáš Vávra pálil z otočky mimo tři tyče domácí brány.

55:49
    Novák teď měl úplně zakrytý výhled a tak se jen roztáhl ve svém brankovišti proti střele Stanislava Báchora. Puk se nakonec otřel o boční síť.

55:13
    Gewiese si najel do dobré střelecké pozice, jeho následný pokus byl sražen do ochranné sítě.

55:07
    Na ledě zůstává tentokrát ležet hostující hráč, jedná se Davida Juríka.

54:58
    Gewiseho pokus zlikvidoval Hromada svým pravým betonem.

54:38
    Střela Jana Milfaita končí na vyrážečce hostujícího strážce svatyně.

Kateřina Glogarová

Branky a nahrávky: 22. Haas (Sedlák, Vrdlovec) – 23. Finsterle (Žák), 28. Dvořák (Kubo, Vávra), 35. Vávra (Kubo, Řezáč), 57. Ambruz (Podešva, Žák), 58. Jurík (Daněk, Řezáč)

DRACI PARS ŠUMPERK: Novák (Zelenka) – Skopal, Zítka, Brunec, Vachutka, Drtil, Haas, Langr, Rusina, Fusek, Buhaj, Plášek, Gewiese, Bažant, Prokop, Milfait, Půlpán, Vrdlovec, Sedlák, Vaculín, Haloda, Zahradníček
    VHK ROBE Vsetín: Hromada (Plšek) – Žák, Hryciow, Báchor, Řezáč, Žabčík, Štědrý, Zúbek, Jurík, Kolařík, Kubo, Dvořák, Vávra, Vítek, Ondráček, Podešva, Finsterle, Daněk, Ambruz