Olomouc – Brno 1:1 (kon.) | Zlín – Ostrava 2:0 (kon.) | Dukla Praha – Bohemians 1905 2:2 (kon.)
FK Dukla Praha
2:2 (2:0)
Bohemians Praha 1905
Sobota 15.08.2015, 20:15 • Juliska, Praha 6 - Dejvice • Synot liga • 4. kolo

Z mé strany je to pro dnešek vše, loučím se s vámi a brzy se těším na počtenou. (22:15:14)

Viděli jsme moc pěkné utkání. Po úvodních opatrných minutách nám oba týmy naskytly zajímavou ofenzivní podívanou. Po poločase to vypadalo na jasnou záležitost ve prospěch Dukly, protože domácí fotbalisté zásluhou Tomáše Bergera vedli již 2:0. Ve druhé půli ale zabrali klokani, kteří díky Jindřiškovi nejprve snížili z penalty a v poslední minutě se navíc po rohovém kopu prosadil hrdina hostů – brankář Zdeněk Zlámal. Za stavu 2:2 se tedy oba celky rozešli smírně.

90+2

90+2
    Následuje ještě žlutá karta za svlečený dres pro gólmana hostí.
    90+2. Zdeněk ZLÁMAL - 2:2

90+2
    Bohemians právě vstřelili branku!
    Tak to je neskutečné! V poslední minutě si na centr z rohu naskočil brankář klokanů ZDENĚK ZLÁMAL, který hlavičkoval přesně a svému týmu vychytal a zároveň vystřelil bod za remízu 2:2!

90+2
    Na ten přiběhl i brankář Zlámal, uvidíme ale jen další roh.

90+2
    Po závaru před Radou pálil Havel, uvidíme ale jen roh.

90+1
    Dnešní utkání sleduje 5068 diváků.

90+1
    Nastavují se dvě minuty.

90
    Ani z něj jsme žádnou nebezpečnou šanci nezaznamenali. Na druhé straně zastavili rychlý útok klokanů obránci Dukly jen za cenu autového vhazování.

90
    Ten jim ale zatím domácí nedovolují, uvidíme totiž další jejich roh.

89
    Z rohu nakrátko se opět nic neurodilo a fotbalisté z Ďolíčku se připravují k finálnímu náporu.

88
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Rafael Acosta, přichází Jhon Mosquera.
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Tomáš Berger, přichází Jakub Považanec.

87
    Albiach nadvakrát napálil zeď. Následně se míč po nepřehledné situaci dostal do zámezí a rozhodčí k údivu fanoušků a hráčů hostí signalizuje roh.

87
    Volný přímý kop pro Duklu ze zajímavé vzdálenosti.

87
    Dukla se dostala k rohovému kopu, který rozehrála nakrátko ve snaze co nejdéle držet balon. Záhy o něj ale byli fotbalisté z Julisky připraveni.

86
    Moc dlouho ne, ani akce Bohemians ale k úspěchu nevedla, a tak míč do hry uvede gólman domácích.

85
    A teď Dukelští dokonce vybojovali balon, jak dlouho jim vydrží?

Adam Kolář

Jakub Janoušek

Branky: 43. Berger, 45. Berger (Čajić) – 72. Jindřišek (pen.), 90+2. Zlámal (Jirásek)

Karty:   72. Štetina (DUK) – 45. Šmíd (BOH), 90+2. Zlámal (BOH)

Držení míče: 63 % : 37 %.
    Střely na branku: 10:5. Střely mimo: 4:6.
    FK Dukla Praha: F. Rada – Jurendić, Štetina, Jeřábek, Milošević – Daniel Tetour, Marek Hanousek (C), Čajić – Mareš (66. Albiach), Beauguel (80. Krmenčík), Berger (88. Považanec).
    Náhradníci: Chudý – Považanec, Albiach, Krmenčík, Kovaľ, Přikryl, Hlinka.

Bohemians Praha 1905: Zlámal – Pauschek, Šmíd, Škerle, Šírl (46. Havel) – Jindřišek (C), Jirásek – Acosta (88. Mosquera), Čížek (73. Schick), Bartek – Akulinin.
    Náhradníci: Fryšták – M. Jarolím, Gajič, Mikuš, Mosquera, Schick, Havel.

Rozhodčí: Jílek – Hájek, Pochylý