HFK Olomouc – Kroměříž 0:1 (kon.) | Hlučín – Prostějov 0:1 (kon.) | Líšeň – Mohelnice 0:1 (kon.)
Třebíč – Vyškov 0:2 (kon.) | Vítkovice – Uničov 0:1 (kon.)
MFK Vítkovice
0:1 (0:1)
SK Uničov
Sobota 15.08.2015, 16:30 • Městský stadion Vítkovice, Ostrava - Vítkovice • Moravskoslezská fotbalová liga • 2. kolo

Z domácí premiéry MFK v MSFL je to vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek soboty. (18:28:03)

ŽK: 2-4

Druhý poločas nakonec příliš pohledného fotbalu nenabídl. Uničov odehrál výborný druhý poločas, s výjimkou jediné situace nepustil Vítkovice do gólové šance a poslední minuty si pohlídal s přehledem, který se jen tak nevidí. Domácím nelze upřít snahu, ale proti výborně organizované obraně se nedokázali prosadit. Mohou tak jen litovat úvodu zápasu, kdy na hřišti panovali oni, ale nedokázali žádnou šanci proměnit. Uničov získává cenné vítězství a po dvou kolech se může stále pyšnit čistým kontem.

90+4

90+4
    Ani poslední útok Vítkovice nedotáhly k zakončení.

90+3
    Domácí jsou v závěru neškodní. Uničov hraje chytře, drží míč a navíc nyní bude rozehrávat standartku na útočné polovině.

90+2
    Vejvoda dlouho zdržoval s hozením autu, až si vykoledoval další žlutou.

90+2
    Uničov se nadále drží s míčem na útočné polovině.

90+1
    Nuc poněkud netakticky fauloval a navíc dostal žlutou kartu.

90+1
    Hosté nyní dlouho takticky drželi míč na útočné polovině. A znovu jej tam získávají.

90
    Nastavují se 4 minuty.

90
    Domácí snaha začíná být křečovitá.

89
    Další dobrá práce hostujícího obránce, dokázal od míče odclonit Kovaříka a získal další odkop od branky.

88
    Bystrý umotal v rohu vápna protihráče, odcentroval, ale obránci jsou pohotoví a tyto míče odvracejí.

87
    Centr do vápna hostů žádnou šanci nepřinesl, naopak jim dává čas na oddech. Odkop od branky.

87
    Hosté posilují zálohu a zbytek zápasu odehrají na jednoho útočníka.

86
    Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Krč, přichází Nuc.

85
    Komenda postrčil na zem posledního obránce domácích, který měl velké štěstí za odpískaný faul, neboť se mu míč zamotal mezi nohama.

Libor Štěpán

Branky: 37. Binar

Karty:   80. Hruzík (VIT), 81. Mišinský (VIT) – 28. Krč (UNI), 45. Řehák (UNI), 67. Juřátek (UNI), 76. Můčka (UNI), 90+1. Nuc (UNI), 90+2. Vejvoda (UNI)

MFK Vítkovice: Rohel – Cverna, Stoica, Cigánek, Dvořák (K) – Hruzík, Kovář, Mantey, Lukáš – Musiol, Kovařík
    Náhradníci: Kodeš – Coufal, Korneta, Taraba, Bystrý, Wojnar, Mišinský

SK Uničov: Uvízl – Řehák, Vejvoda (K), Koutek, Můčka – Jeřábek, Binar, Juřátek, Vasiljev – Hrubý, Krč
    Náhradníci: Havlíček – Heinz, Purzitidis, Kasal, Nuc, Komenda, Muzikant

Rozhodčí: Z. Kneisl – L. Kneisl, Duda